Szafki łazienkowe z lustrem

(13 produktów)
i

Szafki łazienkowe z lustrem to bardzo praktyczne produkty, które sprawdzą się w wielu łazienkach, a zwłaszcza w tych, w jakich występuje nieduża przestrzeń. Pełnią wówczas dwie funkcje - szafki oraz lustra.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Szafki łazienkowe z lustrem

Na co zwracać uwagę podczas wybierania szafki łazienkowej wiszącej z lustrem?

Szafki łazienkowe wiszące z lustrem znajdziemy zarówno w domach, jak i w miejscach publicznych. Są komfortowe oraz bardzo estetyczne. Dzięki możliwości wyboru różnorakich modeli, na pewno każdy jest w stanie wybrać szafkę dostosowaną do wystroju wnętrza łazienki. Doskonała szafka łazienkowa wisząca z lustrem powinna być wyprodukowana z materiału, który wykazuje dużą odporność na wilgoć. Tego rodzaju produkty wykonane z drewna muszą mieć warstwę ochronną lakierowaną bądź laminowaną, aby nie doszło do zawilgocenia szafki. Uniemożliwi to wilgoci wnikanie w strukturę drewna, a szafka z lustrem będzie wytrzymalsza..

Szafka z lustrem do łazienki - Mała czy duża?

Małe szafki łazienkowe z lustrem będą idealne do niewielkich łazienek. Doskonale również współgrają z niedużą umywalką. Mają często 1, 2 bądź 3 lustra, które są jednocześnie drzwiczkami. Zazwyczaj w takich szafkach znajdują się dwie półki, jakie można wykorzystać w celu przechowywania różnego rodzaju artykułów. Istnieją też takie, które mają dwie połowy. Na jednej połowie są półki otwarte, a druga zawiera lustro. Natomiast duża szafka łazienkowa z lustrem będzie dobrze prezentować się nad większymi umywalkami oraz w dużych pomieszczeniach łazienkowych. Posiada ona wówczas nawet 4 lustrzane drzwiczki oraz więcej niż dwie półki. Szafkę łazienkową z lustrem można też dostać z podświetleniem.

Na temat szafek łazienkowych z lustrem piszemy również na naszym blogu

szafki wiszące z lustrem

Jakie są rodzaje szafek łazienkowych?

Na rynku są różne rodzaje szafek łazienkowych, do których należą wiszące, narożne oraz tak zwane apteczki. Wszystkie charakteryzują się funkcjonalnością i niezwykłą wytrzymałością. Można je dobrać do danej aranżacji wnętrza łazienki.

szafki z lustrem w łazience

Wielkość i oświetlenie szafki z lustrem

Występują różnego rodzaju wielkości szafek łazienkowych z lustrem, a także rozmaite typy oświetlenia, które można wybrać do swojej łazienki. Ważny jest również odpowiedni dobór koloru szafek, wśród jakich dominuje biały kolor.

szafki z lustrem łazienkowe wiszące

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Szafki łazienkowe narożne można dostać w różnorodnym stylu - marynistycznym, shabby chic, prowansalskim czy SPA. Każdy z nich jest niepowtarzalny. Dobór poszczególnych elementów zależy przede wszystkim od potrzeb właściciela.