Korki do umywalek

(65 produktów)
i

Wyposażenie łazienki to nie tylko wanna lub kabina prysznicowa ,umywalka, ale także korki czy syfony do umywalek są istotnym elementem. Rynek oferuje nam szeroki wybór pod względem koloru, jakości, a także funkcjonalności tych akcesorii łazienkowych.

Więcej informacji o Korki do umywalek

Korek jako istotny element umywalki

Oprócz baterii do umywalki, odpowiedniego syfonu ważną kwestią jest wybór odpowiedniego korka. Kiedyś zablokowanie zaworu odpływowego w umywalce czy zlewie odbywało się przy pomocy gumowej zatyczki, która była przymocowana do umywalki na na specjalnym metalowym sznurku. Dzisiejsza postęp technologii  doprowadził także do rozwoju dostępnych modeli korków umywalkowych. Dzięki temu bez problemu można wybrać idealny korek do zlewu lub umywalki, który będzie bardzo funkcjonalny w codziennym użytkowaniu oraz łatwy do utrzymania w czystości

Zwykły czy niezwykły korek do umywalki?

Montując umywalkę należy zadbać także o odpowiedni odpływ. Ważne, aby był trwały i bezawaryjny. Rynek oferuje nam wiele modeli umywalek i także mamy do wyboru wiele możliwości pod względem korka. Wyróżniamy zwykły gumowy korek  który w każdej chwili można wyjąć usunąć kamień i zanieczyszczenia, ale także jest drugi rodzaj korka click-clack. Sterowanie mechanizmem korka automatycznego czyli click - clack odbywa się poprzez naciśnięcie korka, co powoduje zamknięcie odpływu. Wybór jest szeroki a decyzja już należy do nas. Aby go odblokować należy go ponownie wcisnąć.

Na temat korków do umywalek piszemy również na naszym blogu

zmiana korka od umywalki

Jaki korek będzie najlepszy?

Łazienka, to wyjątkowe miejsce dla każdego domownika. Każdy element i dodatek ma znaczenie. Poprzez swój zaprojektowany styl tworzymy miejsce komfortu i codziennego relaksu.

umywalka

Jakie cechy powinien posiadać odpowiedni korek do umywalki?

Korek do umywalki? Wbrew pozorom, to bardzo istotny element,który może nam ułatwić codzienne funkcjonowanie, ale też może zrobić niemiłą niespodziankę.

korek click-klak

Czas, aby odmienić łazienkę

Łazienka, to pewnego rodzaju pomieszczenie pełne spokoju i relaksu po całym dniu pracy. Tu każdy nawet najmniejszy element ma znaczenie. Musi być wyjątkowy i designerski.