Odpływy liniowe

(452 produktów)
i

Remont łazienki, szczególnie ten gruntowny, to nie lada wyzwanie zarówno organizacyjne, projektowe, jak i wykonawcze. Oczywiste jest, że każdy ostatecznie chce uzyskać piękną, komfortową i funkcjonalną przestrzeń, z której komfortowo może korzystać cała rodzina. Jednym z elementów, który niewątpliwie wpływa na aspekt praktyczny i estetyczny jest odpływ liniowy. Postaw na najlepszej jakości elementy armatury hydraulicznej, które nie zawiodą Cię przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Odpływy liniowe

Prysznic bez brodzika — najlepsze odpływy liniowe na 123lazienka.pl

Nowoczesna, minimalistyczna i estetyczna łazienka to marzenie każdego z nas. Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań są odpływy liniowe, które wraz z kabiną typu walk-in dają ogromną swobodę zarówno aranżacyjną, jak i związaną z codziennymi czynnościami higienicznymi. Prysznic z odpływem liniowym to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Świetnie sprawdzi się w przypadku dzieci, dorosłych, jak również osób z niepełnosprawnością oraz posiadających ograniczoną sprawność ruchową. Brak barier to bezdyskusyjny atut i efekt, którego nie można osiągnąć w żaden inny sposób. Warto zatem planując remont zwrócić uwagę na odpływy liniowe od 123lazienka.pl.

Łazienka pełna funkcjonalności z odpływami liniowymi od 123lazienka.pl

Chcesz wyeliminować z łazienki niekomfortowy i zabierający dużo przestrzeni użytkowej brodzik? Zależy Ci na rozwiązaniu, które będzie zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne? Postaw na odpływy liniowe nawet z 10-letnią gwarancją od takich marek jak Mexen, Laveo, Rea, Ferro, oraz Omnires. Każdy model odpowiada na odmienne potrzeby — oferujemy odpływy o szerokości od 30 do 150 cm, różne głębokości montażu oraz możliwość wklejenia płytki lub też nie. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie znajdziesz armaturę, dzięki której optymalnie zaplanujesz strefę relaksu w swojej łazience. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które gotowe są na zmianę swojej łazienki na piękniejszą i jeszcze bardziej funkcjonalną. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy naszych wykwalifikowanych doradców.

Odpływy liniowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki odpływ liniowy?

Jaki odpływ liniowy?

Odpływy liniowe dotąd były znane z takich miejsc, jak baseny, prysznice ogólnodostępne w siłowniach itp. Dziś coraz częściej można je spotkać w naszych domach, jako odpływy do kabin prysznicowych bez brodzika. Takie prysznice są bardzo nowoczesne i wyjątkowo eleganckie. Można idealnie dobrać do nich odpływ, który będzie stanowił jednolitą całość. To jak prawidłowo dobrać odpływ, dowiesz się  z naszego artykułu. Zapraszamy.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Wybierając rodzaj kabiny prysznicowej do łazienki, trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów, jak jej wielkość, możliwości montażu, ale przede wszystkim preferencje swoje oraz domowników. Jeżeli decydujemy się na prysznic bez brodzika, trzeba mieć świadomość, że instalacja będzie nieco droższa, ale mimo wszystko efekt będzie bardziej nowoczesny. Trzeba również dobrze przemyśleć wybór armatury oraz odpływu. Zapraszamy do naszego artykułu.

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Odpływ liniowy może się nam kojarzyć z publicznymi prysznicami i słusznie, bo do niedawna tylko tam można było spotkać takie cudo. Jednak dziś prysznic bez brodzika to największy hit domowych łazienek. Niezbędnym elementem takiego prysznica jest odpływ liniowy. Jak wybrać odpowiedni model? Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do naszego artykułu.