Filtruj (1 product)

Cena

120,00 zł - 135,00 zł

Syfony do bidetów

(1 produkt)
i

Coraz częściej stosowanym rozwiązaniem w nowoczesnych łazienkach jest bidet. Jego montaż niesie ze sobą wiele korzyści pod warunkiem, że instalacja została wykonana poprawnie. Jeśli zależy Ci na rozwiązaniu, dzięki któremu dbanie o codzienną higienę osobistą będzie jeszcze prostsze, to koniecznie zaopatrz się w proponowane przez nas syfony do bidetów. Są to produkty kompleksowe i niezawodne. Wystarczy, że zamówisz syfon na 123lazienka.pl, a montaż zlecisz wykwalifikowanemu specjaliście z branży wykończeniowej.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Syfony do bidetów

Bidet, czyli nowoczesność w progu Twojej łazienki

Bidet to urządzenie, które w sposób komfortowy i kompleksowy pozwala dbać o higienę osobistą każdego dnia. Co ważne, świadczy on także o nowoczesnym podejściu do aranżacji wnętrza. Każdy, komu zależy na solidnej instalacji, powinien zaopatrzyć się w wysokiej jakości syfony do bidetów stojących lub wiszących od sklepu internetowego 123lazienka.pl. Przykładem doskonałego produktu niewątpliwie jest rurowy syfon z wydłużką Villeroy & Boch, który wykonany został z metalu, dzięki czemu będzie wytrzymały i estetyczny przez lata. Bidety świetnie prezentują się głównie w nowoczesnych wnętrzach, jednakże z powodzeniem można zastosować je również w klasycznych łazienkach.

Zalety korzystania z bidetów

Wśród wielu zalet bidetów nie można pominąć tych związanych z codzienną higieną. Korzystanie z niego jest o wiele prostsze niż ma to miejsce w przypadku przygotowania sobie kąpieli, czy nawet szybkiego prysznica. Tym samym jest to doskonały wybór dla osób mniej mobilnych, niepełnosprawnych, czy posiadających jakiekolwiek ograniczenia ruchowe. Bardzo ważnym elementem podczas wyboru odpowiedniej armatury jest prawidłowe zmierzenie syfonu do bidetu oraz dobranie modelu tak, aby idealnie pasował do zakupionego bidetu. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup produktów tej samej marki, które będą ze sobą kompatybilne i spójne. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Kontakt telefoniczny i mailowy możliwy jest w godzinach pracy biura.

Syfony do bidetów - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Bidet - do czego jest przydatny w łazience?

Bidet - do czego jest przydatny w łazience?

Jaką funkcję pełni bidet w łazience? Odpowiedź jest oczywista, ale ten nowoczesny sprzęt sanitarny dopiero od niedawna zaczął coraz częściej pojawiać się w naszych łazienkach. Nadal nie każdy klient wybiera komplet złożony z miski WC i bidetu do swojej toalety w nowo urządzonym mieszkaniu, a na pytanie, czy jest to konieczny zakup, odpowiedzi są różne.

Bidet do łazienki - co warto o nim wiedzieć?

Bidet do łazienki - co warto o nim wiedzieć?

Bidet to nowoczesne urządzenie sanitarne, które jak się okazuje może pełnić w łazience różne funkcje. W jaki sposób zainstalować bidet, by był funkcjonalny i odpowiednio służył całej rodzinie? Jak ważny jest wybór materiału przy produkcji bidetów oraz w którym miejscu łazienki najlepiej postawić to urządzenie sanitarne? Warto wiedzieć.

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Jeśli zdecydowaliśmy się na zakup bidetu do swojej łazienki, to najlepiej od razu wyposażyć go w dostępne akcesoria, które ułatwią korzystanie z niego. Coraz częściej producenci proponują w komplecie z bidetem słuchawki prysznicowe, które zarówno poprawiają komfort mycia, jak i usprawniają czyszczenie urządzenia.