Filtruj (1 product)

Cena

3 465,00 zł - 3 480,00 zł

Zawory kątowe

(1 produkt)
i

Zawory kątowe to podstawowy element używany w każdym systemie instalacji wodnej. Wykorzystywane są w celu podłączenia wody do pisuaru, umywalki, WC, bidetu, czy zmywarki. Warto jednak decydować się na sprawdzone i dobrej jakości rozwiązania, aby w przyszłości obyło się bez niepotrzebnych awarii. W ofercie 123lazienka.pl oferujemy sprawdzone konstrukcje zaworów kątowych, które można wykorzystać w każdym systemie. Polecamy nasze zawory kątowe do pisuaru w dobrej cenie.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Zawory kątowe

Do czego służą zawory kątowe?

Otóż to podstawowy element w każdym systemie, w którym przepływa woda. Pomagają w ograniczeniu ciśnienia przepływu wody, ale także odcinają dopływ wody w przypadku awarii lub jakichkolwiek prac serwisowych.

Na co zwracać uwagę przy wyborze zaworów kątowych?

Przede wszystkim na jakość wykonania każdego zaworu. Nie warto decydować się na najtańsze i nieznane rozwiązania, ponieważ początkowo można zaoszczędzić trochę pieniędzy, ale w przypadku awarii koszty remontu łazienki mogą okazać się bardzo wysokie. Możliwość odcięcia wody w każdym momencie dają zawory regulacyjne. Warto również zwrócić uwagę na materiał, z którego został wykonany. Najlepiej, gdyby to był chrom. Ostatnia, ale nie mniej ważna rzecz to trzeba sprawdzić, czy konkretny model zaworu kątowego ma atest, który potwierdza, że został wyprodukowany z surowców, które są dopuszczone do kontaktu z wodą. Chodzi oto, aby człowiek nie pił szkodliwych związków, którymi są m.in. nikiel i ołów.

Dlaczego zawory kątowe warto nabyć na 123lazienka.pl?

Zawory kątowe można spotkać w każdym sklepie stacjonarnym oraz internetowym z armaturą łazienkową, akcesoriami do łazienek i nie tylko. Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Oferujemy zawory kątowe chromowane oraz plastikowe. Nie wiesz, jaki model będzie odpowiedni? Nie musisz decydować się w ciemno. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a chętnie odpowiemy na wszystkie wątpliwości i pytania. Przesyłki na czas transportu są odpowiednio zabezpieczone, aby w całości i bez żadnych uszkodzeń dotarły do adresata.

Zawory kątowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont w mieszkaniu? Na samą myśl ogarnia nas przerażenie, które jest niepotrzebne! Wystarczy dobrze zaplanować sobie ten proces i dobrać wszystkie elementy, które stworzą nam wyjątkowe miejsce! Ponadto wszystko przed remontem można zabezpieczyć decydując się na konkretne folie zabezpieczające! Sprawdź już dziś co jeszcze potrzebujesz!

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Kiedy już przeprowadziliśmy wymarzony remont i nasza łazienka prezentuje się zjawiskowo! Czas pomyśleć o zakupie akcesoriów, które zapewnią nam komfort podczas codziennych kąpieli i będą spełniać nasze oczekiwania. Sprawdź co warto zakupić do swojej łazienki, aby całość łączyła się ze sobą tworząc stylowe wnętrze!

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Każdy z nas marzy o tym, aby łazienka była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju! Poza tym chcemy, aby spełniała wszystkie wymogi funkcjonalności i zapewniała nam wysoki komfort podczas codziennych zabiegów. Rynek oferuje Ci inspiracje i pomysły na łazienkę XXI wieku. Już teraz możesz je poznać korzystając z naszego poradnika!