Filtruj (1 product)

Cena

495,00 zł - 510,00 zł

Grzejniki łazienkowe

(0 produktów)
i

Grzejniki łazienkowe są niezwykle istotne, gdyż pomieszczenie sanitarne jest w szczególności narażone na negatywne działanie dużej ilości wilgoci. Oferowane w naszym sklepie modele zapewniają estetyczne wykończenie łazienki, a także odpowiednią moc grzania i funkcjonalność. Wybierz już dziś idealny model dla siebie w atrakcyjnej cenie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Grzejniki łazienkowe

Drabinkowy grzejnik łazienkowy - doskonały wybór

Zwykle grzejniki łazienkowe występują w formie drabinkowej. Ich budowa składa się z pionowych kolektorów, które są ze sobą połączone poziomymi profilami. Taka konstrukcja jest nie tylko skuteczna w swoim działaniu, gdyż doskonale i równomiernie rozprowadza ciepło, ale także bardzo praktyczna. Funkcjonalność grzejników łazienkowych sprawia, że możemy je również stosować w roli suszarek na ręczniki lub drobne elementy garderoby czy też bieliznę. Ponadto wszystkie modele cechują się prostym montażem i bardzo nowoczesnym i eleganckim designem. Dodatkowo nie są podatne na korozję, a także cechują się znakomitą wydajnością.

Grzejnik łazienkowy - podstawowy element wyposażenia

Grzejnik łazienkowy powinien być przede wszystkim dopasowany do wymagań użytkowników i samego pomieszczenia. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości modeli, które pochodzą od renomowanych producentów. Ich wybór zapewni odpowiednią moc cieplną i zmniejszy ilość wilgoci panującej w łazience. Wiele dostępnych w ofercie grzejników wyposażonych jest w dodatkową regulację, dzięki czemu możesz dostosować moc do swoich potrzeb i warunków panujących w pomieszczeniu sanitarnym. Przy wyborze odpowiedniego modelu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wielkość i moc cieplną. Standardowa temperatura optymalna wynosi 24 stopnie Celsjusza. Aby spełnić tę normę, należy zastosować grzejnik o mocy 800-1100 w łazience o metrażu 8 m2, gdyż w dobrze ocieplonym pomieszczeniu, gdzie nie występuje słaba izolacja termiczna, na metr kwadratowy potrzeba około 100-130 W.

Grzejniki łazienkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Twoja łazienka nie jest już tak piękna, jak kiedyś? Najwyższy czas na remont! Martwisz się bałaganem i ogólnym chaosem? Spokojnie - po prostu naucz się odpowiednich metod, które pozwolą Ci na zaplanowanie wszystkiego efektywnie. Na naszym blogu zdradzimy Ci sposoby na oszczędzenie nerwów przy remoncie.

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria to elementy, które dopełniają łazienkę. Są to ozdoby, dekoracje, ale również meble czy elementy wyposażenia, bez których trudno wyobrazić sobie normalne korzystanie z tego pomieszczenia. Co jest jednak w tym najistotniejsze? Odpowiednie rozmieszczenie akcesoriów i dobranie ich do Twojego stylu. Na naszym blogu znajdziesz szereg niezbędnych porad.

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Wreszcie masz tę możliwość, aby zaprojektować łazienkę na miarę XXI wieku? Zatem do dzieła! Współczesne łazienki to nie tylko pomieszczenia, w których dbasz o swoją higienę. Muszą one wyglądać nowocześnie - kluczowy jest tutaj dobór odpowiednich mebli, akcesoriów, ale także oryginalnych sprzętów. Sprawdź jak zaprojektować łazienkę.