Filtruj (2 products)

Cena

75,00 zł - 3 750,00 zł

Kotły C.O. - akcesoria

(2 produktów)
i

Stworzenie sprawnie działającej instalacji centralnego ogrzewania nie będzie możliwe bez odpowiednich akcesoriów. Ich szeroki wybór dostępny jest w naszej ofercie. W tej kategorii znajdziesz wyposażenie do ogrzewania gazowego, które pozwoli Ci na swobodne zarządzanie temperaturą w domu.

Więcej informacji o Kotły C.O. - akcesoria

W 123lazienka.pl na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego oferujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości czujniki temperatury oraz inne akcesoria do kotłów kondensacyjnych. Wśród proponowanych przez nas produktów znaleźć można elementy układu ogrzewania centralnego od sprawdzonej i cieszącej się dużym zaufaniem klientów marki, jaką bez wątpienia jest Termet. W tej kategorii znajdują się czujniki temperatury oraz moduły wielostrefowe, które można łączyć z kotłami kondensacyjnymi. Ponadto oferujemy również stylowe i trwałe obudowy na kotły C.O., które pomogą ukryć nieestetyczne elementy całej instalacji w taki sposób, aby wiszący kocioł gazowy prezentował się możliwie jak najlepiej w dowolnym pomieszczeniu.

Kotły C.O. - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Każdy remont wyzwala wiele skrajnych emocji, ale jeśli odpowiednio wcześniej zostanie zaplanowany z dbałością o szczegóły,  wszystko zakończy się szybko i sprawnie. Planując takie przedsięwzięcie, warto pamiętać również o kwestiach związanych ze sprzątaniem czy zabezpieczeniem reszty mieszkania.

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Idealnie funkcjonalna łazienka to taka, która oprócz najważniejszych sprzętów i urządzeń codziennego użytku, posiada także praktyczne akcesoria. Takie dodatki, nie tylko będą wpływały na wygodę i komfort podczas wykonywania wszystkich czynności, ale również dzięki estetycznemu designowi, wpłyną na efekty wizualne każdego wnętrza.

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Nowoczesne i estetyczne wnętrze łazienki to marzenie wielu osób. Najczęściej obawiamy się braku znajomości aktualnych trendów, czy wydatków, które wiążą się z tym przedsięwzięciem. Jednakże, aby remont łazienki zakończył się sukcesem, wystarczy odpowiednia wiedza na temat tego, na co zwrócić uwagę i w co warto wyposażyć swoje wnętrze, aby uzyskać pożądany efekt.