Filtruj (1 product)

Cena

1 380,00 zł - 1 395,00 zł

Podgrzewacze przepływowe

(1 produkt)
i

Podgrzewacze przepływowe to idealne rozwiązania do domków jednorodzinnych lub mieszkań, w których do tej pory znajdował się na przykład bojler. Jest to zaawansowane technologicznie urządzenie, które w dużym stopniu wpływa na oszczędności zarówno wody, jak i gazu, gdyż woda podgrzewana jest w momencie odkręcenia ciepłego przepływu. Zdecydowanie są to urządzenia stworzone z myślą o ochronie środowiska naturalnego, dzięki czemu są idealną propozycją dla świadomych konsumentów. Dodatkowo zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż klasyczny bojler.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Podgrzewacze przepływowe

Zalety przepływowych podgrzewaczy wody

Nie ulega wątpliwości, że przepływowe podgrzewacze wody są bardzo estetyczne i świetnie prezentują się zarówno w łazienkach utrzymanych w nowoczesnym stylu, jak i tych w duchu klasyki. Ogromną zaletą jest również niewielki koszt samej instalacji i dowolność jej montażu. Podgrzewacze spotkać można w łazienkach i kuchniach, gdyż są to miejsca, w których najczęściej korzysta się z ciepłej wody. Są to także rozwiązania stosowane w mieszkaniach, w których do tej pory był tradycyjny bojler oraz w lokalach zajmowanych przez osoby samotne, które nie mają takiego zapotrzebowania na ciepłą wodę, jak duże rodziny. Główną zaletą tego rozwiązania jest uzyskanie ciepłej wody bezpośrednio po odkręceniu kurka. Oznacza to dużą oszczędność w zakresie zużycia energii.

Przepływowe podgrzewacze wody od Termet oraz Vaillant

Termet oraz Vaillant to dwie doskonałe pod każdym względem firmy, produkujące gazowe przepływowe podgrzewacze wody, które dostępne są w sklepie 123lazienka.pl. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, możesz zdecydować się na podgrzewacze o mocy 19 lub 23 kW. Te wydajne i oszczędne rozwiązania techniczne wyróżniają się także przemyślaną konstrukcją oraz dbałością o środowisko. Nie bez znaczenia jest również dokładna regulacja temperatury ciepłej wody, dzięki czemu jej poziom można dopasować do własnych upodobań. Prezentowane w naszym sklepie gazowe przepływowe podgrzewacze wody są także często wybierane do przestrzeni komercyjnej oraz w publicznej, takiej jak urzędy, szkoły, czy biblioteki.

Podgrzewacze przepływowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jeżeli masz w planach remont mieszkania, a konkretnie łazienki, to skup się na podstawowych elementach tego przedsięwzięcia. Wtedy uda Ci się dokonać renowacji wnętrza bez zbędnych nerwów i strachu, a całość przebiegnie szybko oraz sprawnie. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie kilka rad, które udowadniają, że remontu nie trzeba się bać!

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Czy wiesz, jakie akcesoria łazienkowe będą pasować do Twojego wnętrza? Warto wybrać modele, które będą stylistycznie komponować się z designem pomieszczenia. Nie zapominaj także o funkcjonalności. Akcesoria łazienkowe to nie tylko wygląd – powinny być przydatne i wygodne w użytkowaniu.

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Nowoczesne łazienki przykuwają wzrok i skupiają uwagę. Zwykle cechują się ergonomią oraz estetycznym wykonaniem. Ty także możesz w swojej łazience wykreować współczesny design, który stanie się elementem zachwytu wszystkich gości. Satysfakcja gwarantowana!