Filtruj (6 products)

Cena

225,00 zł - 1 065,00 zł

Dostępność

Regulatory i sterowniki

(3 produktów)
i

Optymalna temperatura w mieszkaniu ma ogromny wpływ na samopoczucie domowników. Od niej zależy komfort cieplny w ciągu dnia, a także przyjemny i wydajny sen w nocy. Dlatego warto zainwestować w wysokiej jakości regulatory i sterowniki temperatury od ogrzewania, które dostępne są w naszej ofercie w konkurencyjnych cenach.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Regulatory i sterowniki

W tej kategorii możesz znaleźć szeroki wybór akcesoriów do ogrzewania centralnego, które umożliwią Ci wygodne ustawianie temperatury, która ma być utrzymana w konkretnych pomieszczeniach. W naszej ofercie dostępne są sterowniki pokojowe oraz domowe, a także specjalistyczne regulatory. Wszystkie te akcesoria umożliwiają łatwe zmienianie ustawień pieca i dopasowywanie temperatury w pomieszczeniach do aktualnych potrzeb domowników. Oferowane przez nas produkty pochodzą od marki Termet, która gwarantuje wysoką jakość, funkcjonalność oraz proste użytkowanie. Sprawdź naszą ofertę na sterowniki ogrzewania i spraw, że utrzymanie pożądanej temperatury w Twoim domu lub mieszkaniu będzie banalnie proste i niezwykle precyzyjne.

Regulatory i sterowniki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Każdy remont pozwala nam nie tylko zmienić aranżację samego pomieszczenia, ale również na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią i uprzyjemnią nam życie. Obecnie ciekawym rozwiązaniem są między innymi regulatory i sterowniki temperatury, dzięki którym jednym kliknięciem podniesiesz lub zmniejszysz panującą w domu ciepłotę. Dowiedz się więcej, co ciekawego możesz zastosować u siebie!

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Nowoczesne rozwiązania nie tylko do łazienki, ale również do całego domu, są coraz bardziej pożądane przez klientów. Niezwykle popularne stały się ostatnio sterowniki i regulatory temperatury, które doskonale sprawdzają się w zarówno w dużych domach, jak i niewielkich mieszkaniach. Sprawdź sam, co możesz u siebie zainstalować!

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Chciałbyś mieć nowoczesną łazienkę, zarówno pod względem designu, jak i rozwiązań technologicznych, ale nie wiesz od czego zacząć? Nic prostszego! Zajrzyj do naszego artykułu o nowych rozwiązaniach, które sprawdzają się w każdej łazience, niezależnie od jej wielkości. Zapraszamy!