Omnires - Seria Alize

(3 produktów)
i

Unikatowa seria armatury Alize oferowana przez firmę Omnires jest dedykowana wszystkim osobom, którym zależy na oryginalności wystroju łazienki. Armatura prezentuje się stylowo, a jednocześnie jest trwała, więc jej zakup będzie inwestycją na długie lata.

Więcej informacji o Omnires Alize

Podczas zakupu baterii łazienkowych warto skupić się nie tylko na wrażeniach estetycznych. Należy pamiętać, że instalacja wodna jest inwestycją na długie lata, dlatego niezwykle istotny jest wybór takich baterii, które posłużą przez długi czas. Baterie łazienkowe z kolekcji Alize firmy Omnires bez wątpienia spełnią te oczekiwania. Seria Alize została zaprojektowana z najwyższą starannością – łagodne linie produktów i elegancki design przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym klientom. Kolekcja składa się z różnych rodzajów baterii – zarówno tych przeznaczonych do umywalki, bidetu, jak i prysznica, czy wanny. Dzięki temu bez problemu wybierzesz spójne baterie do całej łazienki, niezależnie od tego, czy chcesz wyposażyć pomieszczenia w domu, hotelu, czy przestrzeni publicznej. Baterie zostały wyposażone w system EasyClean, który zmniejsza osadzanie się kamienia, poza tym gładka, chromowana powierzchnia baterii również ułatwia jej mycie, dlatego utrzymanie łazienki w czystości stanie się dużo łatwiejsze. Baterie z tej kolekcji to wytrzymałe produkty najwyższej jakości, dlatego zostały one objęte aż dziesięcioletnią gwarancją producenta – bez wątpienia zakup ten będzie inwestycją wartą swojej ceny.

Omnires Alize - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chciałbyś dowiedzieć się, jak szybko i skutecznie zaprojektować swoją łazienkę? Ma to być stylowy i nowoczesny wystrój, który spodoba się wszystkim? Wybierz doskonale wykończone produkty stworzone z myślą o wymagających. Poznaj nasze propozycje na jednym z wpisów blogowych!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa, jak i wanna prezentują się wyjątkowo. Co jednak wybrać, aby mieć pewność nie tylko udanego efektu wizualnego, ale również praktyczności i funkcjonalności? Wszystko zależy od upodobań, jednak z naszej strony chętnie podpowiemy, jakie są zalety i wady tych dwóch niezbędnych elementów każdej łazienki.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wiele osób boi się remontu, jednak niepotrzebnie. Kiedy po wykończeniu spojrzysz na swoją nową łazienkę, będziesz zachwycony. Oferujemy podpowiedź, jak skutecznie zaplanować i przebrnąć przez remont. Na naszym blogu znajdziesz artykuł, dzięki któremu odpowiednio przygotujesz się do remontu.