Omnires - Seria Apure

(12 produktów)
i

Seria armatury Omnires Apure składa się z nowoczesnych baterii sanitarnych i zestawów prysznicowych. Mimo korzystnej ceny produkty z tej kolekcji posłużą swoim użytkownikom przez wiele lat i pomogą zachować spójność łazienki. Zapraszamy do zakupów!

Więcej informacji o Omnires Apure

Niezależnie od tego, czy priorytetem jest dla Ciebie estetyczna strona zakupionej armatury, czy też jej walory techniczne, baterie z serii Apure oferowanej przez markę Omnires na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Geometryczny design minimalistycznych baterii sanitarnych prezentuje się wyjątkowo stylowo mimo swej prostoty. Nieskomplikowany wygląd nadaje im ponadczasowości, która w przypadku łazienki urządzanej na lata jest bardzo istotna. Zaletą prostego designu jest również łatwość utrzymania armatury w czystości. W tej kwestii równie znaczącą rolę odgrywa obecna we wszystkich produktach z tej serii funkcja EasyClean, zapobiegająca osadzaniu się kamienia na armaturze, a także znacznie ułatwiająca jej oczyszczanie. Większość produktów dostępna jest w klasycznym kolorze chromu, który nie starzeje się i pięknie wygląda z łazienkową bielą, niemniej w ofercie mamy również baterie białe, które nadadzą pomieszczeniu oryginalności. Kolekcja baterii sanitarnych Omnires Apure, ze względu na szeroki asortyment, polecana jest każdemu, komu zależy na jednolitym wystroju łazienki. Wśród licznych produktów z tej serii znajdują się: baterie bidetowe, umywalkowe, prysznicowe, wannowe (w tym wyjątkowa – wolnostojąca) oraz kompletne podtynkowe systemy sanitarne.

Omnires Apure - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zapraszamy na nasz blog! Znajdziesz w nim między innymi poradnik, który podpowie jak stylowo zaprojektować swoją łazienkę. Podpowiemy nie tylko, jak to zrobić, ale również jaką armaturą i ceramiką wybrać. Sprawdź już teraz nasz artykuł i dowiedz się, jak stworzyć łazienkę swoich marzeń!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Od wielu lat klienci stoją przed dylematem - lepiej wybrać kabinę prysznicową czy wannę? Poza oczywistymi zaletami i wadami tych dwóch niezbędnych elementów warto wiedzieć o wielu innych. Wszystkie znajdziesz we wpisie blogowym na ten temat na naszym blogu. Dzięki niemu podejmiesz właściwą decyzję.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Chciałbyś zmienić wystrój swojej łazienki? Marzysz o generalnym remoncie, jednak masz pewne obawy? Niepotrzebnie - na naszym blogu znajdziesz informacje, jak zaplanować remont i jak go przeprowadzić! Sprawdzisz także najchętniej wybierane akcesoria i wyposażenie!