Omnires - Seria Armance

(50 produktów)
i

Jeśli z patrzysz w przeszłość z nieskrępowaną nostalgią, a jednocześnie interesuje Cię klasyczny design wzbogacony o pewną dozę nowoczesności, nie mogłeś trafić lepiej! Stylowa kolekcja elementów sanitarnych Omnires Armance sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom.

Więcej informacji o Omnires Armance

W dobie coraz to nowszych rozwiązań technicznych oraz w zakresie designu warto pamiętać, że klasyka zawsze pozostaje w modzie. Tradycyjne wzornictwo wygląda doskonale mimo upływu lat, a przy tym nadaje pomieszczeniu eleganckiego sznytu. Z tego właśnie powodu, podczas aranżacji łazienki, warto sięgnąć po baterie sanitarne z kolekcji Omnires Armance. Zakup armatury to inwestycja na długie lata, więc lepiej wybrać stylowe, klasyczne elementy, które w przeciwieństwie do bardziej wymyślnych rozwiązań nie zestarzeją się. Produkty z serii Armance sięgają do najlepszych rozwiązań z klasycznej szkoły designu, jednocześnie nadając im odrobiny nowoczesnego sznytu. Większość produktów cechuje smukłość i opływowość kształtów. Poszczególne elementy są dostępne w wersjach chromowanych i pokrytych antyczną miedzią. Warto zauważyć, że kolekcja Armance to jedna z najszerszych kolekcji armatury oferowanych przez firmę Omnires. Wśród produktów dostępnych w tej linii znajdują się baterie umywalkowe, baterie wannowo-prysznicowe (zarówno podtynkowe, jak i naścienne), zestawy prysznicowe, a nawet deszczownice. Tak duży wybór elementów nie tylko pozwala każdemu znaleźć coś dostosowanego do potrzeb, ale pozwala również na urządzenie łazienki w spójnym stylu.

Omnires Armance - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz dowiedzieć się, jak stylowo zaprojektować swoją łazienkę? Odpowiednie dodatki, wysokiej jakości armatura i ceramika oraz funkcjonalne wnętrze - to wszystko możesz osiągnąć. Na naszym blogu znajdziesz wskazówki, dzięki którym urządzisz łazienkę swoich marzeń. Sprawdź wszystko na naszym blogu!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wielu klientów boryka się z dylematem, czy lepiej jest wybrać oszczędną kabinę prysznicową, czy może postawić na wygodną wannę. Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, na naszym blogu znajdziesz jednak podpowiedzi, dzięki którym podejmiesz dobrą decyzję.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu! To nic strasznego, a można zyskać piękne wnętrze i wiele korzyści. Nowe elementy nie muszą być drogie, a jednocześnie w pełni funkcjonalne i estetyczne! Świetna jakość i trwałość, a przy tym piękne wykończenie - chcesz, aby Twoja łazienka tak wyglądała! Sprawdź naszego bloga - przekonasz się, że remont może obejść się bez stresu i niespodziewanych kosztów.