Omnires - Seria Art Deco

(5 produktów)
i

Mimo upływu czasu klasyczna elegancja zawsze będzie cieszyć oko, nawet w przypadku najbardziej wybrednych użytkowników. Wszystkim wielbicielom stylu retro oferujemy kolekcję armatury Art Deco zaprojektowaną przez polską firmę Omnires. Zapraszamy do zakupów na 123lazienka.pl

Więcej informacji o Omnires Art Deco

Choć w obecnych trendach łazienkowych największą popularnością cieszy się minimalizm warto zauważyć, że klasyczny design wciąż ceniony jest wysoko. Miłośnikom stylu retro proponujemy kolekcję Art Deco od polskiej firmy Omnires, która nieustannie zachwycą unikalną formą, pozytywnie odróżniająca się od większości prezentowanych na rynku produktów. Inspiracją dla tej serii była armatura z początku poprzedniego wieku, niemniej warto zauważyć, że tradycyjne pokrętła zostały tutaj zastąpione przez nowoczesną dźwignię. W zależności od preferencji i wystroju łazienki możesz wybrać baterie pokryte chromem, nawiązującym do stylu antycznego brązem, albo stylizowane na złoto – każda z wersji prezentuje się niezwykle elegancko, zaś wyszukany design przydaje pomieszczeniu oryginalności. Nieco staroświecki wygląd baterii łazienkowym nie wpływa negatywnie na ich techniczne parametry. W kwestiach użytkowych baterie sprawdzają się doskonale – łatwo się je myje i nie ma żadnego problemu z przepływem wody. Warto zauważyć, że serię Art Deco charakteryzuje bardzo szeroki asortyment, który pozwala na zachowanie spójności w doborze wyposażenia. Niezależnie od tego czy szukasz baterii umywalkowej, wannowej, kompletnego systemu prysznicowego, czy całości armatury - ta kolekcja spełni Twoje oczekiwania!

Omnires Art Deco - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Wiele osób przed remontem wcale nie planuje tego, jak łazienka będzie wyglądać po nim, a to duży błąd. Chcesz dowiedzieć się, jak odpowiednio zaprojektować łazienkę przed jej remontem? Wszystkiego, co ważne dowiesz się z naszego obszernego artykułu na blogu. Zapraszamy serdecznie!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wielu naszych klientów stoi przed trudnym wyborem. Czy lepiej zdecydować się na wannę, czy może kabinę prysznicową? Chcesz poznać zalety i wady tych dwóch elementów? Wszystkie informacje i porady znajdziesz na naszym blogu. Dzięki temu podejmiesz dobrą decyzję.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie bój się remontu, bo może się okazać najlepszym, na co mogłeś się zdecydować! Z pewnością tak będzie, kiedy odpowiednio wszystko zaplanujesz. Odpowiedź na pytanie, jak wyremontować łazienkę i, jak się do tego przygotować znajdziesz na naszym blogu!