Omnires - Seria Astoria

(6 produktów)
i

W poszukiwaniu wytrzymałej armatury w korzystnej cenie przejrzyj ofertę sklepu 123lazienka.pl. Wśród naszych produktów znajdziesz między innymi stylową i nowoczesną serię armatury Astoria, oferowaną przez polską firmę Omnires. Zapraszamy na zakupy!

Więcej informacji o Omnires Astoria

Jednym z najważniejszych etapów estetycznego wykończenia aranżacji łazienki jest dopilnowanie, by poszczególne elementy współgrały ze sobą, z zatem aby wystrój był spójny. Trudno sobie wyobrazić elegancką łazienkę, w której każdy kran, czy też inny element armatury, zaprojektowany został w inny sposób. Rozważ zatem zakup baterii sanitarnych ze stylowej kolekcji Astoria, oferowanej przez polską firmę Omnires. Seria składa się z produktów o bardzo prostych, minimalistycznych formach, a jej charakterystycznymi elementami są korpusy w kształcie walca. Choć kolekcja korzysta z uniwersalnych i prostych rozwiązań, nie sposób odmówić jej elegancji, co jest zasługą starannego wykonania oraz chromowego pokrycia, które nadaje armaturze blasku. Korpusy i głowice poszczególnych baterii wykonano z mosiądzu, tym samym poprawiając ich wytrzymałość, a nie da się ukryć, że w kwestii armatury wykorzystywanej przez wiele lat jest to niezmiernie ważna cecha. Kolekcja składa się z baterii umywalkowych, prysznicowych i wannowych oraz pełnych zestawów prysznicowych. Warto nadmienić, że kupując produkty z serii Astoria wspierasz polskich producentów, zaś zakupy na naszej stronie internetowej 123lazienka.pl zapewnią Ci wyjątkowo korzystną cenę na poszczególne produkty.

Omnires Astoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Prostolinijność, nowatorskie rozwiązania techniczne, a przy tym wygodne użytkowanie. Wszystkie te cechy powinna mieć nowoczesna łazienka. Zaprojektuj stylowo swoją łazienkę z oryginalnymi elementami, a na pewno nie pożałujesz. Na naszym blogu dowiesz się dokładnie, jak tego dokonać!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wielu klientów stoi przed dużym dylematem - co wybrać wannę, czy kabinę prysznicową? Każdy element ma swoje zalety i wady. Warto jednak wybrać egzemplarz wysokiej klasy i funkcjonalny. Ważna jest świetna jakość i piękne wykończenie. Podpowiedzi znajdziesz na naszym blogu - sprawdź i podejmij dobrą decyzję!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Dlaczego tak wiele osób boi się remontu? To proste, nie wiedzą, jak odpowiednio do tego podejść. Potrzebny jest projekt, plan, a przy tym wiedza na temat poszczególnych elementów wykończenia, jak armatura, ceramika czy dodatki. Chcesz wiedzieć jak przygotować się do remontu i wszystko dobrze zaplanować? Sprawdź naszego bloga!