Omnires - Seria Camden

(12 produktów)
i

Oprócz komfortu i estetycznego designu sprawdzającego się w różnych wystrojach, brodziki Omnires Brooklyn są niedrogie i naprawdę łatwe w czyszczeniu. Zakup armatury z tej serii to bez wątpienia długoletnia, najlepsza inwestycja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Omnires Camden

Urządzanie łazienki nie jest tanią inwestycją, dlatego każdemu zależy, aby zakupiona armatura posłużyła przez wiele lat. Producent Omnires przygotował unikalną kolekcję brodzików Brooklyn, która bez wątpienia spełni takie oczekiwania, a przy okazji jest dużą oszczędnością dla portfela. Najbardziej charakterystyczną cechą brodzików z serii Omnires Brooklyn jest ich wytrzymałość – akrylowa powierzchnia została wzmocniona laminatem żywicznym, dzięki czemu brodziki z tej serii są odporne nawet na duży nacisk i mimo wielu lat użytkowania, nie wgniatają się. Każdy z brodzików z tej serii został skonstruowany w taki sposób, by zapewnić jak najwyższy komfort kąpieli, co objawia się między innymi w postaci powierzchni tłumiącej hałas spadającej wody oraz poprzez termoizolację brodzika. Niezależnie od preferencji estetycznych, bez wątpienia odnajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom – w naszej ofercie znajdują się zarówno brodziki prostokątne, kwadratowe, jak i półokrągłe. Ich minimalistyczny design oraz jasny, neutralny kolor sprawiają, że będę się świetnie prezentować w każdej łazience – niezależnie czy jest zaaranżowana klasycznie, czy bardziej nowocześnie. Prostota brodzika, nieduża głębokość oraz gładkie, płaskie dno zdecydowanie ułatwiają utrzymanie czystości, a także montaż. Brodzik można wpuścić w podłogę uzyskując tym samym dogodne przejście, szczególnie przydatne dla osób starszych.

Omnires Camden - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chciałbyś wiedzieć, jak stylowo zaprojektować swoją łazienkę? Nie wiesz, za co się zabrać? Przerasta Cię wybór armatury, ceramiki i mebli do łazienki? Zastanawiasz się, jakie dodatki powinieneś wnieść do wystroju? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź na naszym blogu. Podpowiemy jak elegancko i stylowo urządzić łazienkę!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy wanną a kabiną prysznicową to trudne zadanie. Jednak z naszym artykułem wszystko stanie się jasne. Porównujemy te dwa elementy wyposażenia i przedstawiamy ich wady oraz zalety. Z nami wybierzesz odpowiednie do metrażu czy wymagań rozwiązanie!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jeśli boisz się remontu, pomyśl, jak mogłoby wyglądać pomieszczenie po nim, kiedy wszystkie elementy będą stylowe i nowoczesne. Zapraszamy na naszego bloga, gdzie podpowiadamy, jak zabrać się za remont, jak się do niego przygotować i jak wszystko zaplanować! Dzięki temu cały proces przebiegnie szybko i bez komplikacji.