Omnires - Seria Cascade

(12 produktów)
i

Jeśli zależy Ci na tym, aby wszystkie elementy armatury w łazience były jednolite, a przy tym stylowe to koniecznie rozważ zakup baterii łazienkowych oraz innych elementów z kolekcji Cascade oferowanej przez firmę Omnires. Zapraszamy do przyjrzenia się ofercie na 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Omnires Cascade

Bez wątpienia największą zaletą kolekcji Omnires Cascade jest szerokość jej asortymentu – w ofercie znajdują się baterie łazienkowe (zarówno te przeznaczone do umywalki, jak i do wanny czy prysznica), pełne systemy prysznicowe i unikalne wylewki kaskadowe, których zaletą jest efektowny i wydajny przepływ wody. Taka różnorodność wyboru pozwala na skompletowanie baterii sanitarnych do całej łazienki, w stylu pasującym do aranżacji pomieszczenia. Uwagę przykuwa także unikalny wygląd poszczególnych elementów – projekty zostały zainspirowane figurami geometrycznymi, w szczególności prostokątami. Ten minimalistyczny design jest nie tylko stylowy, ale też użyteczny, bo znacznie upraszcza czyszczenie armatury. Szyku każdemu z zestawów nadaje chromowane wykończenie, które sprawia, że poszczególne elementy pięknie się błyszczą, a przy okazji nie osadza się na nich kamień. Podstawa elementów została wykonana z trwałego mosiądzu, dzięki któremu armatura jest wytrzymała i odporna na zarysowania, a co za tym idzie posłuży użytkownikom przez długie lata i wciąż będzie wyglądała doskonale. Jeśli posiadasz łazienkę w minimalistycznym stylu i zależy Ci na ekskluzywnej armaturze od najlepszych polskich producentów, to zdecydowanie nie mogłeś trafić lepiej!

Omnires Cascade - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Na naszym blogu poruszamy wiele tematów, a jednym z nich jest odpowiedź na pytanie, jak stylowo zaprojektować swoją łazienkę. Znajdziesz tam dokładnie informacje i podpowiedzi, jakie elementy wybrać.Dzięki temu twoja łazienka będzie elegancka i stylowa.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy wanną a kabiną prysznicową to dylemat, który stoi przed wieloma klientami od dawna. Zarówno wanna, jak i kabina mają swoich zwolenników i przeciwników. Chcemy jednak podejść do sprawy obiektywnie, podajemy więc szereg wad i zalet obu tych elementów wyposażenia. Sprawdź nasz wpis blogowy, a przekonasz się sam!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wiele osób wstrzymuje się z remontem przez swoje obawy. Jednak remont nie musi wiązać się ze stresem, czy wysokimi kosztami. Sprawdź jak przygotować się do remontu i wszystko zaplanować. Dzięki temu unikniesz nieprzewidzianych sytuacji. Wszystkie informacje znajdziesz na naszym blogu.