Omnires - Seria Chelsea

(2 produktów)
i

Kabina prysznicowa stanowi doskonałą alternatywę dla wanny, a to ze względu na fakt, iż zajmuje o wiele mniej miejsca i pozwala na znaczące ograniczenie ilości zużywanej wody. Bogaty wybór niezawodnych produktów tego typu można znaleźć w kolekcji Chelsea od marki Omnires. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Więcej informacji o Omnires Chelsea

Omnires to jeden z wiodących producentów armatury oraz artykułów sanitarnych, który na polskim rynku działa nieprzerwanie od ponad 30 lat. Wyroby firmy charakteryzują się nowoczesnym designem, najnowocześniejszymi materiałami, innowacyjnymi technologiami i najwyższą jakością. Wszystko to sprawia, że codzienne korzystanie z nich jest czystą przyjemnością. W jednej z kolekcji Omnires - Chelsea można znaleźć niezwykle bogaty wybór drzwi oraz kabin prysznicowych (w tym również ich wersję wnękową). Dostępne są w różnych wymiarach, co sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na to, czy posiada niewielką łazienkę czy przestronny pokój kąpielowy. Największe z nich mają format 140x90x190 centymetrów. Drzwi i kabiny produkowane są z trwałego, bezpiecznego, odpornego na uszkodzenia szkła hartowanego, które w przypadku stłuczenia rozpada się na drobne kawałki o tępych krawędziach. W przypadku niektórych modeli zastosowana została bezpieczna powłoka 3M Easy Clean, która w znaczący sposób ułatwia czyszczenie kabiny, ograniczając osadzanie się na elementach szklanych wody oraz osadów. Posiadają trwałe, odporne na uszkodzenia, stalowe uchwyty. Na dostępne wyroby udzielana jest 2-letnia gwarancja producenta.

Omnires Chelsea - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zastanawiasz się, jak stworzyć stylową łazienkę? Projektowanie nie jest Twoją najmocniejszą stroną? W takim razie zostaw to nam, sprawdź blog i przeczytaj, jak zaprojektować łazienkę, aby była funkcjonalna i stylowa. Powiemy również, jakie wyposażenie wybrać.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Odwieczny dylemat, który stoi przed osobami projektującymi łazienkę - wanna czy kabina prysznicowa? Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, które szeroko opisujemy na naszym blogu. Dzięki temu podejmiesz dobrą decyzją, zgodną ze swoimi preferencjami i stylem łazienki.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Dlaczego tak wiele osób boi się remontu swojej łazienki? Prawdopodobnie jest to spowodowane złym przygotowaniem i niewiedzą. Jednak dobrze rozplanowany remont nie przyniesie stresu. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wszystko przemyśleć i przewidzieć przed rozpoczęciem remontu, zapraszamy na nasz blog, znajdziesz tam sporo przydatnych informacji!