Omnires - Seria Darling

(43 produktów)
i

Urządzając łazienkę, należy zwrócić szczególną uwagę na stosowny dobór baterii. To właśnie od nich będzie zależeć komfort codziennego użytkowania tego pomieszczenia. Szukając niezawodnych baterii łazienkowych, warto zapoznać się z kolekcją Darling firmy Omnires.

Więcej informacji o Omnires Darling

Omnires jest jednym z wiodących polskich producentów armatury łazienkowej, który na rynku działa nieprzerwanie od ponad 30 lat. Ze względu na uniwersalny design, wyroby firmy znajdują zastosowanie zarówno w łazienkach klasycznych, jak i tych, które zostały urządzone w stylu minimalistycznym. Jedną z kolekcji firmy jest Darling, w której można znaleźć bogaty asortyment niezawodnych baterii łazienkowych. Dostępne są tu modele o klasycznym, chromowanym wykończeniu, jak i w kolorze złotym. Drugie z nich będą stanowić idealne rozwiązanie do stylizowanych łazienek utrzymanych w klimacie retro. Baterie Omnires Darling produkowane są z mosiądzu, który jest materiałem trwałym, estetycznym i łatwym w utrzymaniu w czystości. Dostępne tu modele umywalkowe mogą posiadać korek standardowy lub typu klik-klak. Pokryte są powłoką PVD, która bardzo często stosowana jest do produkcji sprzętu medycznego. Do jej zalet można zaliczyć między innymi gładkość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Warto tu także wspomnieć o bateriach wannowych z możliwością wygodnego, szybkiego przełączania strumienia wody z wylewki na pozostałe odbiorniki wody - rączkę prysznicową czy deszczownicę, poprzez obrót wylewki w lewą lub prawą stronę. Zastosowany tu system Easy Clean skutecznie zapobiega przed osadzaniem się brudu oraz osadów wapiennych, a także ułatwia czyszczenie dysz. Produkty z kolekcji Darling marki Omnires objęte są 10-letnią gwarancją producenta.

Omnires Darling - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz urządzić łazienkę? W jednym z naszych artykułów blogowych dowiesz się, jak stylowo zaprojektować jej wnętrze. Przed remontem lub jej wykończeniem będziesz mógł w końcu spać spokojnie, bez obaw, że coś się nie uda! Zapoznaj się z naszymi poradami.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Czy lepszym wyborem do Twojej łazienki będzie kabina prysznicowa czy jednak wanna? Na to pytanie stara się uzyskać odpowiedź wielu klientów. Poruszamy ten temat na naszym blogu, gdzie znajdziesz rozwiązanie. Wszystko bowiem zależy od indywidualnych potrzeb i możliwość użytkownika! Podpowiemy również, jakich producentów wybrać.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu, nie jest to wcale straszne! Wystarczy wszystko przemyśleć i zaprojektować wtedy te kilka dni lub tygodni przebiegnie spokojnie. Z naszego artykułu blogowego dowiesz się, jak profesjonalnie podejść do remontu oraz, jakie wyposażenie wybrać. Z nami stworzysz łazienkę swoich marzeń!