Omnires - Seria Ebro

(0 produktów)
i

Bateria stanowi nieodłączny element wyposażenia każdej łazienki, bez względu na styl, w jakim została ona urządzona. W linii Ebro polskiego producenta - marki Omnires, można znaleźć bogaty wybór niezawodnych produktów tego typu w rozmaitych przedziałach cenowych.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Omnires Ebro

Omnires jest znaną polską marką, która na rynku armatury łazienkowej działa od ponad 30 lat. W ich ofercie znajdziemy szeroki wybór baterii łazienkowych, na przykład dostępnych w kolekcji Ebro. Znacząca większość modeli umywalkowych została zaprojektowana z myślą o montażu z korkiem typu klik-klak. Wyroby tego typu są pozbawione otworu w korpusie pod korek automatyczny. Znajdujący się tu perlator jest wkręcany bezpośrednio w wylewkę, przyczyniając się do usprawnienia przepływu wody i poprawy walorów estetycznych produktu. Regulowany perlator umożliwia dopasowanie kąta strumienia wypływającej wody. Równie ciekawie przedstawiają się dostępne tu baterie wannowe. Ich wersja wielootworowa wyposażona jest w trwały, stalowy wężyk przejściowy. W przypadku jego ewentualnej awarii, nie ma konieczności odsuwania wanny. W tych bateriach został zastosowany system Easy Clean, który niezwykle skutecznie chroni przed osadzaniem się brudu oraz osadów wapiennych i ułatwia czyszczenie dysz. Modele z linii Ebro posiadają chromowane wykończenie. Ich uniwersalny design sprawia, że znajdą one zastosowanie w łazienkach zarówno klasycznych, jak i tych, które urządzone zostały w stylu minimalistycznym i nowoczesnym. Na każdą z dostępnych tu baterii udzielana jest aż 10-letnia gwarancja producenta.

Omnires Ebro - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Wyjątkowo zaprojektowana łazienka to klucz do sukcesu. Jeśli przygotujesz sobie projekt, z którego będziesz zadowolony, efekt z pewnością będzie jeszcze lepszy. Pamiętaj jednak, aby przy projektowaniu zadbać o wyposażenie wysokiej klasy. Na naszym blogu podajemy wiele przykładów, dzięki czemu stworzysz łazienkę swoich marzeń.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Nie czekaj, tylko już teraz sprawdź, czy do Twojej łazienki lepiej pasuje kabina prysznicowa, czy może wanna! W jednym z naszych artykułów blogowych podajemy zalety oraz wady tych dwóch elementów. Podpowiadamy, do jakiej łazienki lepszy będzie wybór kabiny, a gdzie z kolei lepiej sprawdzi się wanna!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Już nie musisz obawiać się remontu, na naszym blogu znalazł się artykuł, który podpowiada, jak odpowiednio się do tego zadania przygotować. Projekt, przemyślane zakupy oraz wykonanie - wszystko przebiegnie sprawnie i szybko, a Ty będziesz mógł się cieszyć nowszą i bardziej nowoczesną łazienką przez wiele lat użytkowania!