Omnires - Seria Fresh

(23 produktów)
i

Bateria stanowi jeden z nieodłącznych elementów wyposażenia każdej łazienki. W produkcji tego typu elementów armatury specjalizuje się między innymi polska marka Omnires. Szeroki asortyment baterii można znaleźć w jej kolekcji Fresh.

Więcej informacji o Omnires Fresh

Baterie, które będą znajdować w naszej łazience powinny być przede wszystkim w pełni funkcjonalne. Są to bowiem produkty, z których korzystamy każdego dnia - myjąc ręce, biorąc prysznic czy kąpiąc się w wannie. Nie bez znaczenia jest tutaj również ich wygląd, który powinien być spójny z wystrojem łazienki. Szukając niezawodnych i estetycznych baterii łazienkowych, warto zapoznać się z asortymentem polskiej marki Omnires, która na rynku działa nieprzerwanie od ponad 30 lat, oferując najwyższej jakości armaturę i akcesoria. Oferowane przez firmę baterie umywalkowe z kolekcji Fresh charakteryzują się niskim poziomem głośności oraz zużycia wody (na poziomie około 5 litrów na minutę). Na uwagę zasługuje tutaj również inteligentny system czyszczenia osadów - w celu ich usunięcia wystarczy przetrzeć palcem spód perlatora. Produkt ten spełnia wymagania norm WaterSense oraz CALGreen. Głowice baterii wannowych wyposażone są z kolei w ogranicznik przepływu wody, który w znaczący sposób redukuje jej zużycie. Warto tu wspomnieć również o 7-stopniowym regulatorem maksymalnej temperatury wypływającej wody, który zapewnia ochronę przed poparzeniami i gwarantuje oszczędność energii. Na każdą z baterii z kolekcji Fresh udzielana jest 2-letnia gwarancja producenta.

Omnires Fresh - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jeśli nie wiesz, jak stylowo zaprojektować łazienkę, zapraszamy na bloga! Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji, również na temat dostępnych na rynku produktów. W ten sposób jedno z najważniejszych pomieszczeń w Twoim domu będzie nie tylko stylowe, ale i praktyczne.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Czy wanna będzie lepszym wyborem do łazienki niż kabina prysznicowa? Dlaczego zdania są na ten temat podzielone i co lepiej sprawdzi się w Twojej łazience? Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź na te i wiele innych pytań, nasz artykuł będzie lekturą obowiązkową. Zapraszamy na bloga, a poznasz obiektywne spojrzenie naszych specjalistów na ten temat.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jeżeli boisz się remontu, wyobraź sobie pięknie przygotowane i funkcjonalne wnętrze, to z pewnością będzie dobra motywacja. Ponadto warto odpowiednio przygotować się do remontu. Na naszym blogu podpowiemy Ci, jak wszystko zaplanować, aby remont przebiegł sprawnie!