Omnires - Seria Hudson

(19 produktów)
i

Szukając wysokiej jakości baterii łazienkowych, warto zapoznać się z asortymentem marki Omnires. W jednej z jej kolekcji Hudson, można znaleźć modele wannowe, prysznicowe, umywalkowe oraz bidetowe wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Więcej informacji o Omnires Hudson

Omnires to wiodąca na rynku marka specjalizująca się w produkcji armatury i artykułów sanitarnych. Działa ona nieprzerwanie od ponad 30 lat, a oferowane przez nią produkty charakteryzują się trwałością, estetycznym wyglądem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Jedną z kolekcji firmy jest Hudson. Dostępne są tutaj między innymi baterie umywalkowe. Znacząca większość z nich została zaprojektowana z myślą o montażu razem z korkiem typu klik-klak. Cechą charakterystyczną tych produktów jest brak otworu w korpusie pod korek automatyczny. W linii tej można znaleźć również bogaty asortyment baterii wannowych, w których zastosowany został system Easy Clean. Zapobiega on osadzaniu się brudu i osadów wapiennych oraz w znaczący sposób ułatwia czyszczenie dysz. Seria Hudson to jednak nie tylko różnego rodzaju baterie. Dostępne są tutaj również między innymi kompletne systemy podtynkowe. Komora wchodzącej w skład zestawu deszczownicy wyłożona została gumowym płaszczem powstrzymującym wodę przed zaleganiem w jej wnętrzu i chroniącym dyszę przed uszkodzeniami mechanicznymi, zwłaszcza tymi, do których może dojść w czasie czyszczenia. Spora część baterii z kolekcji Hudson posiada ogranicznik przepływu pozwalający na znaczną redukcję ilości zużywanej wody.

Omnires Hudson - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zastanawiasz się, jak stylowo zaprojektować swoją łazienkę? Na to i wiele innych pytań uzyskasz odpowiedź na naszym blogu. Znajdziesz tam porady, które z pewnością przyczynią się do łatwiejszego wykonania projektu wnętrza swoich marzeń. Podpowiemy także, jakie elementy wybierać!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna? Od długiego już czasu klienci spierają się, który element jest lepszym wyborem. Oczywiście kabina jest oszczędniejsza, jednak wanna bardziej wygodna. Omówiliśmy ten temat z obiektywnego punktu widzenia na naszym blogu. Dowiesz się z niego, co w Twojej łazience sprawdzi się lepiej.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Już nie musisz bać się remontu łazienki! Wystarczy się odpowiednio przygotować i zapoznać się z najważniejszymi informacjami. Znajdziesz je na naszym blogu, gdzie opisaliśmy jak zaplanować remont, by wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Dzięki temu szybko będziesz mógł cieszyć się nowym wnętrzem.