Więcej informacji o Omnires Kansas

Wybierając baterie do łazienki, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na ich wygląd, który powinien być dopasowany do stylu, w jakim została zaaranżowana ta przestrzeń. Jeżeli zależy nam na wyrobach o oryginalnym, ponadczasowym designie, które będą pasować do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych, warto zapoznać się z kolekcją Kansas marki Omnires. Firma ta działa na polskim rynku od ponad 30 lat, dostarczając najwyższej jakości armaturę oraz artykuły sanitarne. Wyroby marki charakteryzują się estetycznym wyglądem, najwyższą jakością stosowanych materiałów, niezawodnością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. We wspomnianej serii można znaleźć między innymi baterie umywalkowe, których znaczna część została zaprojektowana z myślą o montażu z korkiem typu klik-klak. Produkty te nie posiadają otworu w korpusie pod korek automatyczny. Kolekcja Kansas od Omnires to również systemy podtynkowe, w których został zastosowany system Easy Clean zapobiegający przed osadzaniem się brudu i osadów wapiennych oraz ułatwiający czyszczenie dysz. System Air miesza wypływającą wodę z powietrzem, sprawiając, że krople stają się pełniejsze oraz bardziej miękkie, a prysznic - łagodny i odprężający. Dostępne tu wyroby zostały wykonane z mosiądzu; posiadają chromowane wykończenie.

Omnires Kansas - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Projekt łazienki przed jej remontem jest niezwykle ważny. Dzięki temu można być pewnym doskonałego efektu. Jeżeli nie wiesz, jak stylowo zaprojektować swoją łazienkę, a przy tym wykonać to precyzyjnie i z przewidzeniem wszelkich problemów, zapraszamy na naszego bloga!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabiny prysznicowe i wanny to elementy niezbędne w każdej łazience, świetnie wykończone i praktyczne. Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie byłoby dla Ciebie lepsze, zapraszamy na bloga. Dowiesz się, dlaczego wanna, a nie kabina prysznicowa lub na odwrót będzie odpowiednia do Twojej łazienki. Dzięki temu podejmiesz dobrą decyzję!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Już nie musisz bać się remontu łazienki - wszystko dzięki poradom na naszym blogu. Dowiesz się jak się odpowiednio do niego przygotować i o czym pomyśleć przed jego wykonaniem. Dzięki temu cały proces przebiegnie szybko i sprawnie. Wiele niezbędnych informacji w jednym miejscu!