Więcej informacji o Omnires Leaf

Omnires to marka, która na polskim rynku artykułów instalacyjno-sanitarnych działa od 1990 roku. W jej asortymencie, poza kabinami prysznicowymi, brodzikami, deszczownicami, parawanami nawannowymi można znaleźć również szeroką propozycję baterii. Ich ponadczasowy design sprawia, że znajdą one zastosowanie w każdej łazience, bez względu na to, w jakim stylu została urządzona. Coś dla siebie znajdą tu zarówno fani klasyki, jak i osoby preferujące wnętrza w klimacie nowoczesnym. Jedną z kolekcji Omnires jest Leaf. Posiadają one ponadczasowe, chromowane wykończenie, które prezentuje się niezwykle szlachetnie. Oferowane w opisywanej serii produkty zostały wyprodukowane z mosiądzu, który jest materiałem trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne i łatwym w utrzymaniu w czystości. Jednym z dostępnych tutaj produktów jest jednouchwytowa bateria wannowa LF3130 z wylewką o wielkości 20 centymetrów i głowicą ceramiczną dużą na 3,5 centymetra. Kolejna propozycja to ścienna bateria prysznicowa LF3140. Jest to model dwuotworowy, pozbawiony wylewki oraz korka. Warto tu również wspomnieć o baterii wannowo-prysznicowej LF3130 przeznaczonej do montażu ściennego dwuotworowego, z wylewką o zasięgu 20 centymetrów; nie posiada ona zestawu natryskowego.

Omnires Leaf - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę? To proste, wystarczy, że zapoznasz się z informacjami z naszego artykułu. Podpowiadamy również, o czym powinieneś pamiętać przy projektowaniu i jak ominąć najczęściej popełniane przez klientów błędy. Dzięki temu stworzysz piękne wnętrze.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Odwiecznym dylematem jest wybór między wanną a kabiną prysznicową do swojej łazienki. Prysznic wiąże się z oszczędnością, a wanna to dla wielu osób wygodniejsza opcja. Jest jednak wiele innych cech, które warto poznać przed zakupem. Obiektywne spojrzenie na ten temat znajdziesz w jednym z naszych blogowych artykułów. Dzięki temu wybierzesz odpowiednio!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Dlaczego boimy się przystąpić do remontu łazienki? Jak omijać najczęstszych błędów i wybierać sprawdzone rozwiązania? Jak się do samego remontu przygotować? Odpowiedzi znajdziesz na naszym blogu, gdzie szczegółowo opisujemy ten temat! Polecamy także ciekawe produkty.