Omnires - Seria Marble+

(79 produktów)
i

Marmur to tworzywo, które coraz częściej spotkać można w aranżacjach współczesnych łazienek. Bogaty asortyment wykonanych z niego umywalek oraz wanien znaleźć można w linii Marble+ od firmy Omnires.

Więcej informacji o Omnires Marble+

Omnires to polska firma z prawie 30-letnim doświadczeniem w produkcji armatury i artykułów sanitarnych. Jedną z ciekawszych jej kolekcji jest Marble+. Wszystkie dostępne tu produkty zostały wykonane z lanego marmuru. Jest to materiał kompozytowy zawierający 75% naturalnego, zmielonego marmuru. Do zalet wykonanych z niego umywalek i wanien zaliczyć można między innymi wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek ubytków, istnieje możliwość bezproblemowego naprawienia powierzchni. Lany marmur jest tworzywem umożliwiającym niezwykle precyzyjne odwzorowanie niemalże każdego kształtu. Pozwala on na tworzenie produktów o dowolnym rozmiarze. Warto tu również wspomnieć o gładkiej powierzchni, połysku i ciepłej barwie wyrobów wykonanych z tego typu tworzywa. Wyroby z serii Marble+ cechują się także łatwością w utrzymaniu w czystości. Związane jest to z faktem, iż tworzą one jednolitą bryłę pozbawioną kłopotliwych połączeń. Na omawianą kolekcję składają się między innymi umywalki: wiszące, nablatowe, wolnostojące oraz wanny wolnostojące w różnych formatach i kształtach. Dostępne tu wyroby doskonale prezentować będą się w każdej nowoczesnej łazience i sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Omnires Marble+ - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę? Jak się okazuje, kluczem jest wybór odpowiednich elementów. Jeśli szukasz więcej informacji na ten temat, zapraszamy na bloga. Podpowiadamy, o czym warto pamiętać i co zrobić, aby wnętrze było jednocześnie funkcjonalne i eleganckie.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna, co wybrać do swojej łazienki? Przed tym dylematem stoi wiele osób. Odpowiedź może być dużo prostsza, niż się wydaje. Wszystko zależy od kilku najważniejszych czynników, jeśli chcesz je poznać, zapraszamy do przeczytania jednego z naszych artykułów blogowych!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu! Nie jest on wcale taki straszny. Wystarczy odpowiednie podejście do tego zadania, rozplanowanie wyposażenia i przemyślane zakupy. Na naszym blogu poruszamy kwestie wyboru odpowiednich elementów. Dzięki tym wszystkim radom szybko przeprowadzisz prace i będziesz mógł cieszyć się pięknym wnętrzem.