Omnires - Seria Marina

(15 produktów)
i

W nowoczesnych projektach łazienek coraz częściej spotkać można się z kabinami prysznicowymi typu walk-in. Ich bogaty asortyment znaleźć można w ofercie znanej polskiej marki Omnires, w kolekcji o nazwie Marina.

Więcej informacji o Omnires Marina

Kabiny prysznicowe typu walk-in określa się często mianem kabin otwartych. Składają się one z dużych, przezroczystych tafli szkła pozbawionych drzwi oraz ruchomych elementów. Taki produkt przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Wchodzenie i wychodzenie z takiej kabiny jest niezwykle proste, a to ze względu na fakt, iż ich podłoga prysznica znajduje się na poziomie posadzki. Czyni to z nich idealne rozwiązanie dla osób starszych i poruszających się na wózkach inwalidzkich. Do zalet kabin typu walk-in zaliczyć można również łatwość w utrzymaniu w czystości. Wynika to z tego, że brak jest tutaj trudno dostępnych zakamarków. W porównaniu do klasycznych modeli, takie kabiny posiadają znacznie mniej elementów, które mogłyby się zużyć na skutek codziennej eksploatacji. Bogaty wybór tego typu produktów znaleźć można w kolekcji Marina marki Omnires. Dostępne tu modele różnią się od siebie między innymi wymiarami, co sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na dostępną przestrzeń. Do ich produkcji wykorzystuje się między innymi bezpieczne szkło hartowane, które jest bardzo twarde i odporne na uszkodzenia. W przypadku, gdyby jednak doszło do stłuczenia rozpada się na bezpieczne kawałki. Kabiny z kolekcji objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Omnires Marina - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę i stworzyć wnętrze marzeń? Może to być prostsze, niż myślisz, bo najważniejszy jest wybór odpowiedniego wyposażenia. Stąd w naszej ofercie stylowa i elegancka armatura tej marki. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na pytanie o projekcie jednego z najważniejszych pomieszczeń w Twoim domu - zapraszamy na bloga!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór kabiny lub wanny jest odwiecznym dylematem wielu osób. Jak się okazuje, nie jest to wcale problem nie do rozwiązania. Wszystkiego dowiesz się na naszym blogu, gdzie wszystko obszernie tłumaczymy. Kabina prysznicowa czy wanna, co wybrać? Najważniejsze są preferencje, wymagania, a przy tym możliwości - sprawdź nasz artykuł na blogu!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Chcesz, aby po remoncie łazienki była ona wykończona w nowoczesnym stylu przy zachowaniu funkcjonalności? Nie bójmy się remontu, nie jest on taki straszny, jak się wydaje. Perspektywa stworzenia wnętrza marzeń z pewnością doda Ci motywacji. Sprawdź naszego bloga, a dowiesz się jak zaplanować remont i jak się do niego przygotować!