Omnires - Seria Merton

(13 produktów)
i

Decydując się na wstawienie do swojej łazienki kabiny prysznicowej, zadbać należy o wybór stosownego brodzika, który zagwarantuje maksymalny komfort jej użytkowania. Tego typu produkty dostępne są między innymi w serii Merton od firmy Omnires.

Więcej informacji o Omnires Merton

Omnires to polska marka z niemalże 30-letnim doświadczeniem na rynku armatury i artykułów sanitarnych. Jedną z jej kolekcji jest Merton. Znaleźć można tu niezwykle bogaty wybór wysokiej jakości brodzików, do produkcji których wykorzystany został akryl. Tworzywo to posiada całe mnóstwo zalet. Zaliczyć można do nich między innymi prostotę montażu, czego zasługą jest niewielka waga akrylu. Akrylowe brodziki posiadają ciepłą w dotyku i gładką powierzchnię, dzięki czemu codzienne korzystanie z nich jest czystą przyjemnością. Takie produkty są także niezwykle odporne na powstawanie wszelkiego rodzaju uszkodzeń takich, jak odpryski czy rysy. W przypadku ich wystąpienia, można je z łatwością zatuszować przy pomocy płynnego akrylu lub stosownych środków pielęgnacyjnych. Dostępne w serii Merton brodziki łazienkowe cechują się bardzo dużą wytrzymałością na nacisk - sięga ona tutaj 1,5 tony. Ich konstrukcja przyczynia się do wzrostu komfortu użytkowania produktu, tłumiąc hałas spadającej wody o ponad 40%. Warto tu wspomnieć także o właściwościach termoizolacyjnych brodzików, co sprawia, że przez długi czas utrzymują one wysoką temperaturę. Wyroby z serii są skonstruowane w taki sposób, by zapewniały pełne podparcie, gwarantując 100% bezpieczeństwo kąpieli. Oferowane tu brodziki dostępne są w różnych wymiarach i kształtach.

Omnires Merton - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę? Na co zwracać uwagę przy tworzeniu projektu i jakie wyposażenie wybierać? Odpowiedzi na te pytania udzielamy na naszym blogu. Poruszamy tam tematy, z którymi warto się zapoznać. Jeśli chcesz, aby Twoja łazienka była elegancka i funkcjonalna, zapraszamy do lektury!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna, co wybrać? Oba elementy wyposażenia mają liczne zalety i wady. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę tak, aby dokonać odpowiedniego wyboru. Wszystkie informacje znajdziesz na naszym blogu!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu łazienki, nie jest to bowiem wielki problem, kiedy odpowiednio się do niego podchodzi! Przekonało się o tym już wielu naszych czytelników. Ten oraz wiele innych problemów rozwiązujemy na blogu firmowym. Dowiesz się tam także, jakie wyposażenie wybrać do łazienki po remoncie.