Więcej informacji o Omnires Mini

Omnires to marka, która na polskim rynku działa od prawie 30 lat. Jej wyroby charakteryzują się wysoką jakością stosowanych do ich produkcji materiałów, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń niezbędnych w każdej łazience i kuchni. Jedną z jej kolekcji jest Mini. W jej składzie dostępny jest szeroki wybór wysokiej jakości elementów wyposażenia sanitarnego, między innymi systemów prysznicowych oraz baterii umywalkowych, wannowych czy zlewozmywakowych. Część z nich posiada specjalną blokadę gorącej wody przy 38 stopniach Celsjusza oraz system Easy Clean zapobiega osadzaniu się brudu oraz osadów kamiennych i ułatwia czyszczenie dysz. Produkty wyposażone są również w system Air, który miesza wodę z powietrzem, co sprawia, że krople są bardziej miękkie. Korpusy produktów z kolekcji Mini zostały wyprodukowane z mosiądzu, który jest materiałem estetycznym, odpornym na uszkodzenia i łatwym w utrzymaniu w czystości. Posiadają one chromowane wykończenie. Ich uniwersalny design sprawia, że znajdą one zastosowanie w każdej kuchni czy łazience, bez względu na styl, w jakim zostały one urządzone. Produkty objęte są 2- lub 10-letnią gwarancją producenta.

Omnires Mini - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Minimalistyczny design, eleganckie wykończenie i funkcjonalność - takie cechy powinna mieć każda nowoczesna łazienka. Jak stylowo zaprojektować łazienkę, aby te wszystkie elementy zostały zawarte w wyposażeniu? Odpowiedź znajdziesz na naszym blogu. Podpowiadamy również, jak podejść do projektu, aby nie napotkać po drodze żadnych problemów.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zastanawiasz się, co będzie dla Ciebie lepsze? Kabina prysznicowa czy wanna, co wybrać? Na to pytanie możesz znaleźć odpowiedź na naszym blogu. Poruszamy tam wiele kwestii, a jedną z nich jest wybór kabiny lub wanny. Dowiesz się, na co zwracać uwagę, aby podjąć dobrą decyzję. Zapraszamy do lektury!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Dlaczego nie decydujemy się na remont łazienki? W wielu przypadkach strach jest silniejszy od perspektywy pięknego i nowoczesnego wykończenia. Nie bójmy się remontu, bo nie jest on taki straszny, jak się to może wydawać. Przekonujemy o tym na naszym blogu, gdzie znajdziesz także informacje na temat odpowiedniego doboru wyposażenia.