Omnires - Seria Riverside

(4 produktów)
i

Odpowiednio dopasowany brodzik to gwarancja komfortowego użytkowania kabiny prysznicowej. Szukając wysokiej jakości produktu tego typu, warto zapoznać się z serią Riverside firmy Omnires.

Więcej informacji o Omnires Riverside

Decydując się na zakup kabiny prysznicowej do naszej łazienki, należy zadbać należy o dobór odpowiedniego brodzika. Dostępne na rynku produkty mogą się różnić od siebie między innymi materiałem wykonania. Do tego celu wykorzystuje się na przykład akryl. Tworzywo to posiada całe mnóstwo zalet. Zaliczyć do nich można chociażby niską cenę oraz prostotę montażu, który w znaczącej większości przypadków odbywa się na specjalnej, najczęściej styropianowej, podstawce. Można się zaopatrzyć także w modele samonośne. Akryl jest również materiałem gładkim, ciepłym w dotyku oraz odpornym na uszkodzenia, takie jak chociażby zarysowania (jeżeli jednak się pojawią, z łatwością można je samodzielnie usunąć przy pomocy dedykowanych zestawów naprawczych). Do jego atutów można zaliczyć też łatwość w utrzymaniu w czystości (należy jedynie pamiętać, by do czyszczenia zamiast proszków używać mleczek lub płynów). Duży wybór akrylowych brodzików można znaleźć w asortymencie popularnej polskiej marki Omnires, która na polskim rynku działa nieprzerwanie od ponad 30 lat. Modele z kolekcji Riverside mają półokrągły kształt i różnią się od siebie wymiarami. W zestawie z brodzikiem znajduje się zintegrowany nośnik styropianowy. Na każdy z dostępnych tu produktów udzielana jest aż 10-letnia gwarancja producenta.

Omnires Riverside - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę, aby oprócz elegancji oferowała funkcjonalność? To wcale nie takie trudne, o czym przekonasz się w jednym z naszych blogowych artykułów. Oferujemy pomoc podczas projektowania, dzięki czemu będziesz mógł być pewny tego, że projekt zostanie wykonany według wszelkich standardów.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór, który nurtuje wielu klientów od długiego już czasu - kabina prysznicowa czy wanna. Co wybrać? Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zarówno kabina, jak i wanna mają zalety oraz wady. Najważniejsze jest dostosowanie produktu do swoich potrzeb. Na naszym blogu pomożemy odpowiednio wybrać!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu łazienki, może on nam bowiem wyjść tylko na dobre. Wielu decyduje się na remont zbyt późno, kiedy wszystko już można jedynie wymienić. Jeśli remont przeprowadzisz wcześniej, czeka Cię mniej stresu i wydatków. Sprawdź na naszym blogu artykuł, który wyjaśnia, dlaczego lepiej nie odkładać remontu łazienki!