Omnires - Seria Siena

(13 produktów)
i

Na wybór elementów armatury łazienkowej warto poświęcić nieco więcej czasu - są to produkty, z których będziemy korzystać każdego dnia przez wiele lat. Bogaty wybór najwyższej jakości wyrobów znajdziecie w ofercie marki Omnires, w kolekcji Siena.

Więcej informacji o Omnires Siena

Omnires to jeden z wiodących polskich producentów, który od 1990 specjalizuje się w tworzeniu estetycznej, trwałej, innowacyjnej armatury łazienkowej. Jedną z ciekawszych kolekcji firmy jest Siena. To niezwykle rozbudowana linia pozwalająca na kompleksowe zaaranżowanie nowoczesnej łazienki. Można tu znaleźć między innymi niezwykle efektowne, wolnostojące wanny w 3 wersjach wykończenia: białej, czarnej oraz biało-szarej, co pozwala na swobodne dopasowanie ich do stylu, w jakim została zaaranżowana dana przestrzeń. Wyprodukowane zostały z lanego marmuru (nazywanego także konglomeratem marmurowym) - materiału kompozytowego, który w aż 75% składa się z naturalnego marmuru. Do ich zalet można zaliczyć między innymi elegancki wygląd, gładką powierzchnię, odporność na uszkodzenia mechaniczne. Takie wanny najlepiej będą się prezentować w przestronnych pokojach kąpielowych. Uzupełnieniem kolekcji Siena są różnego rodzaju baterie, między innymi umywalkowe, które zaprojektowane zostały z myślą o montażu wraz z korkiem typu klik-klak. Co za tym idzie - nie posiadają one otworu w korpusie pod korek automatyczny. Dostępne są tu także baterie wannowe wyposażone w system Easy Clean, który skutecznie zapobiega przed osadzaniem się brudu i osadów wapiennych oraz ułatwia czyszczenie dysz.

Omnires Siena - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Funkcjonalna i piękna - taka powinna być każda łazienka. Chcesz wiedzieć, jak stylowo zaprojektować łazienkę? Dzięki naszym poradom to możliwe! Wytłumaczymy wszystko w jednym z naszych blogowych artykułów, zapraszamy do lektury!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna, co wybrać? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć wiele osób. Każdy element ma zalety i wady, dlatego wybór nie jest jednoznaczny. Można jednak znaleźć rozwiązanie po przeanalizowaniu indywidualnych potrzeb każdego klienta. Z nami z pewnością dowiesz się, co będzie lepsze! Sprawdź na naszym blogu!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Dlaczego wielu z nas boi się remontu łazienki? Czy tak naprawdę jest się czego bać? Na to i wiele innych pytań odpowiadamy w jednym z naszych blogowych artykułów. Z chęcią podpowiemy Ci, jak podejść do remontu, jak go zaplanować i przemyśleć. W ten sposób nie będziesz musiał się obawiać, że coś nie wypali.