Więcej informacji o Omnires Slide

Szukając wysokiej jakości, estetycznych, odpornych na uszkodzenia, łatwych w utrzymaniu w czystości oraz innowacyjnych baterii łazienkowych, warto zapoznać się z serią Slide od popularnej, polskiej firmy Omnires, która dysponuje ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku armatury łazienkowej. W linii tej można znaleźć różnego rodzaju baterie o prostej, geometrycznej formie, które doskonale będą się prezentować w każdej nowoczesnej, minimalistycznej łazience. Ich korpusy zostały wyprodukowane z mosiądzu, który jest materiałem niezwykle trwałym oraz efektownym. Posiadają klasyczne, chromowane wykończenie. Poza bateriami, dostępny jest również kompletny system łazienkowy, w skład którego wchodzą: bateria wannowa podtynkowa, deszczownica, ramię, 3-funkcyjna rączka prysznicowa, przyłącze kątowe z uchwytem, bezskrętny wąż prysznicowy oraz kolanko kątowe. Na każdy z wyrobów z linii Slide udzielana jest aż 10-letnia gwarancja producenta. Oferowane produkty sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zaopatrując się w nie, można mieć pewność, że posłużą przez długi czas, a ich codzienne użytkowanie będzie czystą przyjemnością.

Omnires Slide - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Pewnie od dawna zastanawiasz się nad remontem lub wykończeniem swojej łazienki. Teraz już nie musisz czekać ani niczego się obawiać! Jak stylowo zaprojektować łazienkę, aby wszystko zostało wykonane na ostatni guzik? Dowiesz się tego z jednego z naszych artykułów na blogu. Znajdziesz tam również przykłady wyposażenia.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Funkcjonalne wnętrze łazienki to takie, w którym możemy wygodnie spędzać czas. Wtedy powinniśmy się zdecydować na wannę, jednak wielu wybiera kabinę prysznicową ze względu na oszczędność. Chcesz wiedzieć, co będzie dla Ciebie lepsze? Sprawdź nasz artykuł na blogu, a z pewnością dowiesz się niezbędnych informacji na ten temat.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu, bo wcale nie jest on taki straszny! Łazienka nowoczesna i funkcjonalna jest warta odrobiny pracy. Z naszymi poradami cały proces przebiegnie szybko i bezproblemowo. Z naszego bloga dowiesz się także, jakie dodatki wybrać i jak przygotować się do remontu.