Omnires - Seria Soho

(0 produktów)
i

Kabina prysznicowa to rozwiązanie, które ma całe mnóstwo zalet - zajmuje o wiele mniej miejsca niż wanna i pozwala na znaczące ograniczenie ilości zużywanej wody. Bogaty wybór dedykowanych kabin dostępny jest w serii Soho znanej marki Omnires.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Omnires Soho

Kabina prysznicowa jest rozwiązaniem, z którym spotkać można się w rozmaitych łazienkach - zarówno tych niewielkich, jak i przyjmujących formę przestronnego pokoju kąpielowego. Pasować będzie ona do wnętrza tak klasycznego, jak i nowoczesnego. Na wybór odpowiedniego produktu warto przeznaczyć nieco więcej czasu, jako że korzystać z niego będziemy każdego dnia. Szukając niezawodnych drzwi do kabiny prysznicowej warto zapoznać się z bogatym asortymentem popularnej polskiej marki Omnires, która na rodzimym rynku działa od ponad 30 lat. W jednej z kolekcji firmy - Soho - znaleźć można drzwi w dwóch formatach: 120x200 centymetrów oraz 140x200 centymetrów, co pozwala na dopasowanie modelu do dostępnej przestrzeni. Zastosowane zostało tu bezpieczne szkło hartowane, które w przypadku stłuczenia rozpada się na tępe kawałki. Drzwi pokryto powłoką EasyClean, która w znaczący sposób ułatwia czyszczenie kabiny, ograniczając osadzanie się wody oraz osadów na szklanych elementach. Na uwagę zasługuje tu także technologia Soft Closing, która spowalnia zamykanie kabiny, chroniąc zarówno palce użytkownika, jak i elementy konstrukcyjne. System ten działa zarówno przy zamykaniu, jak i podczas otwierania drzwi. Produkt pozwala na montaż wejścia tak z prawej, jak i z lewej strony.

Omnires Soho - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz, aby Twoja łazienka miała swój niepowtarzalny styl, a przy tym była praktyczna? Uwielbiasz wnętrza nowoczesne, czy jesteś fanem klasycznych wykonań? Bez względu na upodobania z naszego bloga dowiesz się, jak stylowo zaprojektować łazienkę. Odpowiadamy na pytania i udzielamy porad, które z pewnością się przydadzą.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Pięknie wykonane kabiny prysznicowe czy wanny, co wybrać? Czy wygoda wanny będzie ponad oszczędność kabiny? Co z czyszczeniem powierzchni i łatwą eksploatacją? Dowiedz się z naszego artykułu blogowego, jaki wybór będzie dla Ciebie odpowiedni. Zapraszamy do lektury!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wielu boi się remontu, ponieważ nie chce zabierać się za coś, o czym nie ma pojęcia. Z naszego bloga dowiesz się jednak, jak odpowiednio podejść do tego zadania. Co powinieneś wiedzieć o samym remoncie łazienki, czego się spodziewać i jak to zaplanować. Wszystkie informacje na naszym blogu!