Omnires - Seria Y

(80 produktów)
i

Bateria to jeden z elementów armatury, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience. Do wyboru są modele umywalkowe, wannowe, prysznicowe czy bidetowe. Bogaty ich asortyment dostępny jest w serii Y od popularnej polskiej firmy Omnires.

Więcej informacji o Omnires Y

Podczas aranżowania łazienki szczególną uwagę zwrócić należy na znajdujące się tam baterie. Są to bowiem elementy armatury, z których korzystamy każdego dnia - kąpiąc się, goląc czy myjąc ręce. Idealny produkt tego typu powinien być wykonany z wysokiej jakości materiałów, a więc dawać pewność, że posłuży nam przez długi czas i będzie działał bezawaryjnie, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii. Duży wybór oryginalnych baterii łazienkowych znaleźć można w serii Y od marki Omnires. Bogaty wybór baterii ze wspomnianej kolekcji sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dostępne tu produkty idealnie pasować będą do łazienek zarówno klasycznych, jak i minimalistycznych, czy też tych urządzonych w stylu retro. Do wyboru jest kilka różnych wersji ich wykończenia - klasyczna, chromowana, czarna i złota. Większość dostępnych tu baterii zaprojektowana została z myślą o montażu z korkiem typu klik-klak, co oznacza, że nie posiadają one otworu w korpusie pod korek automatyczny. Sporo z nich posiada perlator wkręcany bezpośrednio w wylewkę, co skutecznie usprawnia przepływ wody i poprawia estetykę baterii. Uzupełnienie produktów z kolekcji Y stanowią praktyczne systemy prysznicowe oraz wannowe, wylewki naścienne i rączki prysznicowe.

Omnires Y - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jeśli nie wiesz, jak stylowo zaprojektować łazienkę, pomożemy Ci w tym! Na naszym blogu omawiamy wiele tematów, a jednym z nich jest projektowanie tego pomieszczenia. Dzięki naszym poradom stworzysz wnętrze eleganckie i funkcjonalne!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wielu naszych klientów do samego końca nie może zdecydować. Kabina prysznicowa czy wanna, co wybrać? Na to pytanie, ale również wiele innych, udzielamy odpowiedzi na naszym blogu. Znajdziesz tam szereg informacji, które pozwolą Ci wybrać odpowiednie wyposażenie łazienki. Jesteśmy pewni, że po skorzystaniu z naszego poradnika podejmiesz dobrą decyzję!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Dlaczego tak wielu klientów boi się remontu? To proste, stres, brak odpowiedniego planu, strach przed kosztami - wszystko to sprawia, że po prostu boimy się przystąpić do działania. Jednak remont wcale nie musi być straszny, o czym przekonujemy na naszym blogu. Wystarczy odpowiednie zaplanowanie i przygotowanie!