Filtruj (3 products)

Cena

570,00 zł - 855,00 zł

OPOCZNO

(3 produktów)
i

Od 2007 roku OPOCZNO istnieje jako część firmy Cersanit S.A. Historia marki ma swój początek w roku 1883, w którym Jan Dziewulski wraz z braćmi Józefem i Władysławem Lange postanowili produkować ceramikę oraz czerwoną cegłę. To jednak nie zaspokoiło ambicji trójki przedsiębiorczych panów, ponieważ już wkrótce zajęli się także produkcją płytek ściennych, kamionkowych, kafli i terakoty.

Więcej informacji o Opoczno

Dziś OPOCZNO jest liderem w produkcji płytek ceramicznych do łazienki, salonu, kuchni, balkonu i tarasu, ale dostarcza też wysokiej jakości wyposażenie łazienkowe. Szczególnie istotna jest tu wyjątkowa dbałość o design, co wydaje się oczywiste, ponieważ mamy do czynienia z produktami, które są przeznaczone również do zdobienia wnętrz. To dzięki nim każda łazienka, kuchnia czy inne pomieszczenie ma szansę zyskać zupełnie nowe, modne oblicze. Firma wytwarza produkty zgodne z europejskimi trendami, przykłada uwagę do tego, co aktualnie najmodniejsze, podejmuje współpracę z uznanymi projektantami oraz architektami, dlatego kolekcje tej marki wciąż przodują na rynku i są znane oraz cenione przez konsumentów.

OPOCZNO - wyróżnienia i nagrody

W płytkach firmy OPOCZNO dostrzega się nie tylko skierowanie w stronę klasyki, ale przede wszystkim postawienie na nowoczesność. Z tego też względu jest to marka ceniona nie tylko w kraju, ale również za jego granicami. Rozpoznawalna nie jedynie przez zwykłych konsumentów, lecz – co istotne – także przez stylistów wnętrz. Dowodem na to jest ogromne zainteresowanie dostarczanym na rynek asortymentem, ale również przyznanie przedsiębiorstwu wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Wystarczy wspomnieć o tytule Superbrands Polska Marka, będącym wyrazem zaufania klientów, którym wyróżniono OPOCZNO w 2018 roku.

Marka prężnie działająca

Mimo silnej pozycji na rynku załoga firmy wciąż nie osiada na laurach, lecz nadal poszukuje nowych wzorców, innowacyjnych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dotyczy to nie tylko płytek ceramicznych, ale również wyposażenia łazienek, w skład którego wchodzą miski zawieszane, deski toaletowe, umywalki meblowe i nablatowe, bidety zawieszane z ukrytym montażem, kompakty bez desek, pisuary czy też szafki podumywalkowe. Wszystkie produkty są funkcjonalne oraz wygodne w użyciu i sprawiają, że w pomieszczeniu panuje schludność. Co istotne, OPOCZNO ogromną uwagę zwraca się na najnowsze technologie produkcyjne. To sprawia, że odbiorcy otrzymują produkty pozbawione wad, a często pod względem jakości wyprzedzające modele oferowane przez innych producentów. Dowodzą tego chociażby płytki rektyfikowane, o doskonale gładkich krawędziach i idealnych wymiarach. OPOCZNO to marka prężnie działająca i rozwijająca się, ale także inspirująca do działania. Dostarczane przez nią produkty cechuje bogata paleta kolorystyczna i oryginalne wzornictwo. To z kolei staje się prawdziwą gratką dla wszystkich projektantów, ale również dla konsumentów, którzy lubią sami zajmować się aranżacją własnych czterech kątów, balkonu czy tarasu. Z produktami tej marki można zyskać naprawdę niepowtarzalne wnętrze, w wybranej formie i stylu. Nie tylko interesujące wizualnie, ale również funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych gustów i potrzeb.

OPOCZNO - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz stylowo wykończyć to łazienkę bez konieczności zakupu drogiego wyposażenia czy armatury. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to zrobić, zapraszamy na nasz blog. Tam doradzamy klientom na temat stylowego projektowania łazienki! Nasze porady pomogą Ci stworzyć wnętrze marzeń.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna, co wybrać? Na to pytanie ciężko jednoznacznie udzielić odpowiedzi. Jest wiele zalet i wad, które przemawiają za jedną i drugą stroną. Na blogu poruszamy ten temat i przedstawiamy wszystkie za i przeciw obu rozwiązań. Dzięki temu będziesz wiedział, który element lepiej pasuje do Twojej łazienki.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu, bo naprawdę nie jest on taki straszny, jak wielu się wydaje. Wyremontowana łazienka jest tego warta! Najważniejsze, aby wszystko odpowiednio zostało zaplanowane, w ten sposób unikniemy niepotrzebnych błędów. Przekonało się o tym wielu naszych klientów, sprawdź na blogu, co powinieneś wiedzieć!