wyszukiwarka zaawansowana
Blog / aktualności
Kategorie wpisów
Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?
Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją? Komentarzy: 0

Stelaże podtynkowe do WC w narożniku lub takie z wentylacją są dobrym rozwiązaniem, gdy idealnie współgrają z warunkami panującymi w danym pomieszczeniu łazienkowym. Często dzięki nim można zaoszczędzić sporą ilość miejsca. Możliwa jest także regulacja wysokości takich stelaży. W zależności jakie rozwiązanie wybierzemy, daje nam ono dużo korzyści.

Czytaj więcej
Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC
Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC Komentarzy: 0

Istnieją zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC mokre, inaczej ciężkie oraz suche - lekkie. Różne są też wysokości, na której mogą być one umieszczone: wysokie bądź niskie. Ich wybór zależy od warunków, jakie panują w pomieszczeniu łazienkowym, takie jak między innymi konstrukcja ściany, ale także duże znaczenie ma gust właścicieli.

Czytaj więcej
Która deska jest lepsza - standardowa czy wolnoopadająca?
Która deska jest lepsza - standardowa czy wolnoopadająca? Komentarzy: 0

Dobranie odpowiedniej deski do swojej łazienki nie jest proste. Należy dostosować ją do stylu, w którym została urządzona. Można przebierać spośród wielu produktów tego rodzaju istniejących na rynku. Przed decyzją dotyczącą szczegółów należy ustalić, który typ bierzemy pod uwagę. Zarówno standardowe, jak i wolnoopadające deski mają wady i zalety.

Czytaj więcej
Z jakich materiałów może być wykonana deska wolnoopadająca?
Z jakich materiałów może być wykonana deska wolnoopadająca? Komentarzy: 0

Deski wolnoopadającej nie można wykonać z dowolnego materiału. Wynika to ze zbyt niskiej wagi niektórych z nich. Najbardziej powszechna jest deska tego rodzaju wyprodukowana z polipropylenu z powłoką antybakteryjną lub z tworzywa sztucznego. Jednak występują też takie, które są wykonane z innych materiałów, na przykład drewna czy stali szlachetnej.

Czytaj więcej
Czy warto wybrać deskę wolnoopadającą?
Czy warto wybrać deskę wolnoopadającą? Komentarzy: 0

Aby korzystanie z toalety nie było uciążliwe, na pewno warto wybrać deskę wolnoopadającą, która odpowiednio tłumi hałas i nie przycina palców. Jest ona dużo bezpieczniejsza i bardziej komfortowa od tradycyjnych produktów tego rodzaju. Ponadto wykazuje świetną wytrzymałość na uszkodzenia zewnętrzne. Takie deski cieszą się obecnie dużą popularnością.

Czytaj więcej
Montaż - o czym warto pamiętać
Montaż - o czym warto pamiętać Komentarzy: 0

Warto wybrać bidety z jednej linii co muszlę wc, aby tworzyły razem komplet. Bidety montuje się najczęściej zaraz obok tradycyjnej muszli wc. Oczywiście jest to sytuacja umowna, choć wynika z czysto funkcjonalnych potrzeb, które biorą się z użytkowania łazienki na co dzień.

Czytaj więcej
Kto będzie zadowolony z bidetu w łazience?
Kto będzie zadowolony z bidetu w łazience? Komentarzy: 0

Bidet stojący sprawdzi się w łazience nowoczesnej i tej w stylu retro. To urządzenie powinny wybrać osoby, które lubią dbać o swoją czystość, ale także lubią przebywać w pomieszczeniach estetycznych. Bidety stojąco stosunkowo łatwo czyści się co ułatwia dbanie o ich wygląd estetyczny.

Czytaj więcej
Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?
Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet? Komentarzy: 0

Bidet to urządzenie, które jest jeszcze dość niedoceniane, głównie dlatego, że nie do końca wiadomo po co on tak naprawdę jest potrzebny. Pierwotnie został stworzony dla kobiet, w celu utrzymania higieny intymnej i to do dziś jest ich główna funkcja. Dzisiaj producenci wprowadzają wielofunkcyjne zmiany, aby bidet stał się praktyczniejszy w codziennych czynnościach.

Czytaj więcej
O czym warto pamiętać podczas montażu
O czym warto pamiętać podczas montażu Komentarzy: 0

Urządzenia sanitarne warto wybierać z jednej linii produktów lub dopasować w taki sposób, aby były wykonane w podobnym stylu. Zasada ta jest istotna szczególnie podczas wybierania bidetu oraz miski WC, które zazwyczaj umieszczane są obok siebie. Zwiększa to znacznie funkcjonalność i umożliwia łatwe korzystanie z obydwóch urządzeń.

Czytaj więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl