wyszukiwarka zaawansowana

* CERSANIT FACILE - PÓŁPOSTUMENT - K30-011

          4.18
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
98,99 zł

Wysyłka już od 35,00 zł

Opis produktu * CERSANIT FACILE - PÓŁPOSTUMENT - K30-011

Półpostument Cersanit Facile doskonale sprawdzi się jako podstawa wielu umywalek. Produkt został wykonany z ceramiki sanitarnej, która gwarantuje jego trwałość. Biały kolor wyrobu skomponuje się z wieloma aranżacjami. Można go powiązać z umywalkami Fare oraz Facile. Zakrywa on instalację umywalki, więc łazienka estetycznie się prezentuje. Półpostument Cersanit Facile liczy sobie 28 centymetrów wysokości i 18 szerokości, zaś jego głębokość to 29,5 centymetra. Waży 6,5 kilograma. Dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

Półpostument, który doskonale sprawdzi się jako podstawa wielu umywalek. Produkt wykonany został z ceramiki sanitarnej, która gwarantuje jego trwałość. Biały kolor skomponuje się z wieloma aranżacjami.

Dane techniczne

  • Waga [kg] 6.5
  • Wysokość [mm] 280
  • Głębokość [mm] 295
K30-011 [2].jpg

Dane techniczne

 
Seria Cersanit Facile
Kolor Biały
Powłoka ochronna Nie
Dostępność 24h
Gwarancja 10 lat
gwarancja 10 lat

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o * CERSANIT FACILE - PÓŁPOSTUMENT - K30-011

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl