wyszukiwarka zaawansowana

* DURAVIT D-CODE - UMYWALKA MAŁA 450 MM - 07054500002

         
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
170,82 zł

Wysyłka już od 35,00 zł

Opis produktu * DURAVIT D-CODE - UMYWALKA MAŁA 450 MM - 07054500002

Niewielka umywalka niemieckiej marki Duravit z serii D-Code została stworzona tak, by nie tylko wprowadzić naszą łazienkę w XXI wiek, ale i po to, by nadać jej nasz osobisty charakter. Linia D-Code jest uważana za jedną z najbardziej eleganckich serii marki, a przedstawiona umywalka to jej swoista kwintesencja. Produkt posiada wymiary: 45 na 34 centymetry i pojedynczy otwór na baterię. Z przelewem i półką na baterię - jest doskonała do łączenia jej z innymi produktami marki. Najlepiej sprawdza się w małych lub średniej wielkości pomieszczeniach.

Dane techniczne

  • Umywalka mała
  • Z przelewem
  • Z półką na baterię
  • Od spodu glazurowana
  • Wymiar: 450 x 340 mm
  • 1 otwór pod baterię
u.07054500002.gif

Więcej o serii Duravit D-Code


seria D-Code

D-Code to seria produktów łazienkowych, która łączy w sobie wiele zalet. Przede wszystkim artykuły te są bardzo wygodne w użytku i odznaczają się wysokim praktycyzmem. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić korzystającym z nich jak największy komfort, a zarazem pozwolić na bezproblemowe czyszczenie poszczególnych urządzeń. W ramach tej linii dostępne jest kompleksowe wyposażenie łazienkowe, a więc umywalki, miski oraz deski toaletowe, bidety, pisuary, brodziki prysznicowe, a także akcesoria takie jak wieszaki na ręczniki czy dozowniki na mydło. Co ważne, wszystkie te produkty są dopasowane wzajemnie pod względem estetycznym.Więcej o Duravit


Więcej o Duravit

Przyszłość Twojej łazienki

Tradycja marki Duravit liczy ponad dwieście lat i sięga 1817 roku. Właśnie wtedy Georg Friedrich Horn założył w Hornbergu fabrykę wyrobów garncarskich, która początkowo była skupiona wyłącznie na produkcji naczyń glinianych. Ponad sto lat później – w 1956 roku – firma rozwinęła się, a jej asortyment znacznie poszerzono. Objął on także porcelanę i luksusową ceramikę sanitarną. Koncern szybko zyskał popularność, a grono stałych klientów z całego świata wciąż się poszerza. Wyroby Duravit można oglądać w salonach na Manhattanie, w Paryżu czy w Szanghaju.

Naukowcy, eksperci i projektanci współpracujący z tą niemiecką marką opracowują specjalne rozwiązania technologiczne, przyjazne środowisku naturalnemu. Aby wyrazić odpowiedzialność za otaczającą przyrodę i przyczynić się do zabezpieczania zasobów naturalnych, wykorzystują technologię uzdatniania wody oraz odzyskiwania ciepła. Koncern jest partnerem i sponsorem największego w Niemczech parku naturalnego, utworzonego po to, aby chronić dziką naturę - m.in. lasy, łąki i torfowiska.

Dane techniczne i gwarancja

 
Seria Duravit D-Code
Typ Klasyczna
Dłuższy bok 45 cm
Krótszy bok 34 cm
Materiał Ceramika
Kształt Prostokątna
Kolor Biały
Otwór na baterie Tak
Powłoka ochronna Nie
Dostępność 24h
Gwarancja 5 lat
gwarancja 5 lat

Gwarancja 5 lat

Przy zamawianiu wyposażenia do domu niezawodność poszczególnych sprzętów to absolutna podstawa. Dlatego na dostępne u nas artykuły oferujemy aż pięcioletnią gwarancję. W razie usterki lub awarii – wszystkim się zajmiemy. A Ty możesz spać spokojnie!

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o * DURAVIT D-CODE - UMYWALKA MAŁA 450 MM - 07054500002

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl