wyszukiwarka zaawansowana

* DURAVIT DURASTYLE - WANNA 140X80 CM DO ZABUDOWY - 700233000000000

         
  • Kod produktu: 700233000000000
  • Producent: Duravit
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
2 070,00 zł

Wysyłka już od 130,00 zł

Opis produktu * DURAVIT DURASTYLE - WANNA 140X80 CM DO ZABUDOWY - 700233000000000

Wanna Duravit Durastyle to produkt przeznaczony do zabudowy. Ma klasyczny prostokątny kształt oraz biały kolor. Wykonana jest z akrylu sanitarnego o grubości 0,5 centymetra. Wanna liczy sobie 140 centymetrów długości i 80 szerokości. Głębokość wanny to 56 centymetrów, zaś jej pojemność to 22 litry. Waży 25 kilogramów. Jest niezwykle trwała, sugerowana do użytku przez długi czas. Poza tym można ją kupić w niezwykle przystępnej cenie. Wanna Duravit Durastyle to bardzo dobry, praktyczny wybór spośród innych produktów tego rodzaju.

Opis produktu:
- Kolor: Biały
- Materiał: Akryl sanitarny 5 mm
- Kształt: Prostokątny/kwadratowy
- Wymiary: 140 x 80 cm
- Pojemność: 220 l
- Do zabudowy lub do obudowy

Duravit swoimi produktami stara się ciągle reagować na zmienne potrzeby klientów. Firma stara się zbierać wszelkie opinie i na ich podstawie proponować coraz to nowsze i lepsze rozwiązania mające zaspokoić nasze potrzeby dbając przy tym o środowisko naturalne. Działalność firmy bez wątpienia można określić mianem globalnej, gdyż obejmuje wiele światowych rynków jak choćby Wielka Brytania czy Francja.

700233000000000.gif

Więcej o Duravit


Więcej o Duravit

Przyszłość Twojej łazienki

Tradycja marki Duravit liczy ponad dwieście lat i sięga 1817 roku. Właśnie wtedy Georg Friedrich Horn założył w Hornbergu fabrykę wyrobów garncarskich, która początkowo była skupiona wyłącznie na produkcji naczyń glinianych. Ponad sto lat później – w 1956 roku – firma rozwinęła się, a jej asortyment znacznie poszerzono. Objął on także porcelanę i luksusową ceramikę sanitarną. Koncern szybko zyskał popularność, a grono stałych klientów z całego świata wciąż się poszerza. Wyroby Duravit można oglądać w salonach na Manhattanie, w Paryżu czy w Szanghaju.

Naukowcy, eksperci i projektanci współpracujący z tą niemiecką marką opracowują specjalne rozwiązania technologiczne, przyjazne środowisku naturalnemu. Aby wyrazić odpowiedzialność za otaczającą przyrodę i przyczynić się do zabezpieczania zasobów naturalnych, wykorzystują technologię uzdatniania wody oraz odzyskiwania ciepła. Koncern jest partnerem i sponsorem największego w Niemczech parku naturalnego, utworzonego po to, aby chronić dziką naturę - m.in. lasy, łąki i torfowiska.

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o * DURAVIT DURASTYLE - WANNA 140X80 CM DO ZABUDOWY - 700233000000000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl