wyszukiwarka zaawansowana

* GEBERIT SIGMA 50 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY UNIWERSALNY UP320 - 115.788.00.5

         
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
523,00 zł

Wysyłka już od 12,99 zł

Opis produktu * GEBERIT SIGMA 50 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY UNIWERSALNY UP320 - 115.788.00.5

Uniwersalny przycisk spłukujący UP320 z kolekcji Sigma firmy Geberit to produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przeznaczono go do indywidualnego wypełnienia. Dzięki temu istnieje możliwość dostosowania designu przycisku do dowolnej aranżacji łazienki. W zestawie poza przyciskiem spłukującym znajduje się ramka mocująca, bolce dystansowe i popychacze. Produkt przystosowano do współdziałania ze spłuczkami podtynkowymi UP320, 300 lub 700 z wyjątkiem niektórych spłuczek typu Twinline i Artline uruchamianych od góry lub od przodu, a także Delta UP100 i Kappa UP200. Posiada mechaniczny sposób spłukiwania uruchamiany poprzez naciśnięcie od przodu. Przycisk spłukujący wyposażono w 2 różne rodzaje spłukiwania - mały i duży, dzięki czemu można w ekologiczny i wydajny sposób zużywać wodę. Dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

Zastosowanie

 • 2 zakresy spłukiwania
 • Uruchamianie przez naciśnięcie od przodu
 • Do zastosowania w spłuczkach podtynkowych Geberit Sigma 12
  cm i 8 cm
 • Nie nadaje się do spłuczek podtynkowych typu Twinline,
 • Delta 12 cm i uruchamianych od góry/od przodu Artline, Kappa i
  Omega 12 cm


Uwagi dotyczące dostawy

 • Popychacze
 • Bolce dystansowe
 • Ramka mocująca
115.788T.jpg

Więcej o Geberit


Więcej o Geberit

Jeśli planujesz remont łazienki, zmianę jej wystroju lub zakup nowych urządzeń sanitarnych, sprawdź ofertę Geberit. Jest to niekwestionowany lider systemów sanitarnych i rurowych w Europie, który od 1995 roku działa również na polskim rynku. W ofercie producenta znajdziemy przyciski uruchamiające i systemy spłukiwania WC, spłuczki, zawory napełniające i spustowe, systemy pisuarowe, odpływy do natrysków, baterie i syfony do umywalek, systemy instalacyjne, wodociągowe i kanalizacyjne, a od niedawna także ceramikę.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów Geberit są toalety myjące AquaClean, wyposażone w rewolucyjną, opatentowaną technologię. Można zamontować je w szybki i prosty sposób w każdej łazience. Dzięki specjalnemu projektowi nie zajmują więcej miejsca niż tradycyjne toalety. Rodzinę toalet myjących, zaproponowanych przez lidera w branży sanitarnej tworzą produkty, takie jak AquaClean Mera, AquaClean Sela i AquaClean Tuma. W zależności od modelu oferują użytkownikom dodatkowe funkcje, np. suszenie ciepłym powietrzem czy ogrzewanie deski.

Dane techniczne

 
Seria Geberit Sigma 50
Materiał Metal
Rodzaj Do Wc
Kolor Inny
Dostępność 24h
Gwarancja 2 lata
gwarancja 2 lata

Produkty powiązane

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o * GEBERIT SIGMA 50 PRZYCISK SPŁUKUJĄCY UNIWERSALNY UP320 - 115.788.00.5

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl