wyszukiwarka zaawansowana

* GROHE Grohe Concetto jednouchytowa bateria prysznicowa 32210 chrom

          4.53936
 • Kod produktu: 32210000
 • Producent: Grohe
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
404,00 zł

Wysyłka już od 12,99 zł

Opis produktu * GROHE Grohe Concetto jednouchytowa bateria prysznicowa 32210 chrom

Jednouchwytowa bateria prysznicowa Grohe Concetto jest przystosowana do montażu ściennego. Posiada głowicę ceramiczną 4,6 centymetra, regulowany ogranicznik strumienia przepływu oraz przyłącza S. Została wyposażona w samozabezpieczenie przed przepływem zwrotnym. Znajduje się w I klasie głośności według normy DIN 4109. Jednouchwytowa bateria prysznicowa Grohe Concetto posiada powłokę chromową z Grohe StarLight. Opcjonalny jest również ogranicznik temperatury. To dobry produkt, często wybierany przez klientów.

Concetto

 • montaż ścienny
 • głowica ceramiczna 46 mm 
  z GROHE SilkMove?
 • regulowany ogranicznik strumienia przepływu
 • przyłącza S
 • samozabezpieczenie przed
 • przepływem zwrotnym
 • I klasa głośności wg normy DIN 4109
 • powłoka chromowa z GROHE StarLight
 • opcjonalny ogranicznik temperatury
f-grohe-concetto-32210000.jpg

Więcej o Grohe


Innowacyjne technologie oraz nowatorskie rozwiązania Grohe są opracowywane i wdrażane w Niemczech, a następnie w postaci najwyższej klasy armatury sanitarnej dostarczane do klientów. Jakość oraz perfekcję globalnej marki potwierdzają liczne nagrody. Dowodem na jej renomę jest także obecność oferowanych produktów w prestiżowych projektach aranżacyjnych. Baterie umywalkowe, baterie wannowe, prysznice ręczne, toalety myjące czy akcesoria łazienkowe Grohe stanowią pierwszy wybór projektantów wnętrz, architektów i inwestorów z całego świata.

Wśród rozwiązań zaproponowanych przez producenta dużą popularnością cieszą się systemy prysznicowe Grohe SmartControl, pozwalające na dopasowywanie natężenia, temperatury i strumienia wody do indywidualnych potrzeb. Dzięki funkcji zapamiętywania ustawień preferowany przepływ zostanie uruchomiony podczas kolejnego korzystania z prysznica. Uznanie klientów zdobyły również kolekcje pryszniców ręcznych z technologią EcoJoy, za pomocą której można oszczędzać wodę i dbać o środowisko, bez konieczności rezygnacji z relaksujących kąpieli.

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o * GROHE Grohe Concetto jednouchytowa bateria prysznicowa 32210 chrom

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl