wyszukiwarka zaawansowana

* KERAMAG CERAMIKA BEZ BARIER - DESKA SEDESOWA TWARDA WOLNOOPADAJĄCA - 572820000

         
  • Kod produktu: 572820000
  • EAN: 4022009315349
  • Producent: Keramag
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
459,55 zł

Opis produktu * KERAMAG CERAMIKA BEZ BARIER - DESKA SEDESOWA TWARDA WOLNOOPADAJĄCA - 572820000

Deska sedesowa fantastycznej marki Keramag z serii Ceramika bez barier jest wykonana z Duroplastu - niezwykle wytrzymałego materiału, który charakteryzuje się takimi cechami jak kruchość, nieelastyczność oraz twardość. Jest to produkt wolnoopadający. Posiada zawiasy metalowe. Występuje w lekko zaokrąglonym kształcie. Został dostosowany do miski wiszącej. Waży 3,3 kilograma. Deska sedesowa fantastycznej marki Keramag z serii Ceramika bez barier ma tradycyjny biały kolor. Jest solidnym wyrobem, który posłuży przez długi czas.

Zawiasy metalowe.

-Z tworzywa Duroplast

-Waga: 3.3 kg

572820000.jpg

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o * KERAMAG CERAMIKA BEZ BARIER - DESKA SEDESOWA TWARDA WOLNOOPADAJĄCA - 572820000

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl