wyszukiwarka zaawansowana

* SANPLAST SB-M/SPACE 90x110x1.5 JASNOSZARY PROSAFESYSTEM - 645-290-0540-55-002

         
  • Kod produktu: 645-290-0540-55-002
  • Producent: Sanplast
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
1 126,00 zł

Wysyłka już od 69,00 zł

Opis produktu * SANPLAST SB-M/SPACE 90x110x1.5 JASNOSZARY PROSAFESYSTEM - 645-290-0540-55-002

Wymiary: 90x110 cm
Głębokość: 1,5 cm
syfon z pokrywką w standardzie
antypoślizgowy System Pro Safe

W standardzie:

- syfon z pokrywką.

Brodziki prostokątne B-M/SPACE o głębokości 1,5 cm, kompletowane są z syfonem z pokrywką. Cechami charakterystycznymi brodzików jest duża, niezwykle gładka powierzchnia oraz płaskie dno. Konstrukcja brodzików zapewnia łatwy montaż na posadzce lub możliwość wpuszczenia brodzików w posadzkę, tworząc bezbarierowe wejście. Brodziki Space Mineral wykonane z odlewu mineralnego, charakteryzują się znakomitymi właściwościami użytkowymi oraz walorami estetycznymi. Powierzchnie brodzików są niezwykle gładkie, a także łatwe do utrzymania w czystości. Metariał, z którego wykonane są brodziki odporny jest na różnego rodzaju plamy, odbarwienia oraz ścieranie. Dla brodzików białych pokrywka syfonu występuje w kolorze białym, natomiast dla innych dostępnych kolorów pokrywka jest w kolorze chrom.

Brodzik prostokątny jasnoszary Prosafe System renomowanego producenta Sanplast. Brodzik ten ma gładką powierzchnię z płaskim dnem, która jest bezpieczna i antypoślizgowa, a także wygodne wymiary. Łatwy w utrzymaniu czystości i higieny, odporny na powstawanie zacieków oraz zarysowania czy ścieranie. Najwyższa jakość wykonania z odlewu mineralnego. Możliwość montażu na posadzce lub wpuszczenie brodzika w podłogę. W zestawie znajduje się pełen komplet syfonu wraz z pokrywką. Idealnie wpasuje się w wystrój nowoczesnych łazienek.

B-M_SPACE_prost_rystech2015.jpg

Więcej o Sanplast


Więcej o Sanplast

Przełomowym momentem w historii Sanplast okazał się rok 1991. To właśnie wtedy, jako pierwszy polski producent, wprowadził na rynek kabinę prysznicową. Z kolei w roku 1997 poszerzył swój asortyment o wanny i systemy hydromasażu. Na przestrzeni lat stworzył niezawodne rozwiązania i wypracował własny styl, a dzięki fachowej wiedzy - umocnił swoją pozycję w kraju i za granicą. Stał się również znaczącą marką utożsamianą przede wszystkim z nowoczesnymi technologiami, bezpieczeństwem oraz najwyższą jakością.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie tego producenta? Brodziki, wanny, umywalki, systemy powietrzne, wodne i wodno-powietrzne do hydromasażu, a także akcesoria do łazienek. W asortymencie firmy nie mogło zabraknąć także kabin prysznicowych z innowacyjnym systemem Glass protect opracowanym przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe Sanplast. Jest to system, który ogranicza tworzenie się osadu na powierzchni szkła poprzez modyfikację jego chemiczno-fizycznych właściwości. W rezultacie Twoja łazienka może dłużej pozostać czysta i zadbana.

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o * SANPLAST SB-M/SPACE 90x110x1.5 JASNOSZARY PROSAFESYSTEM - 645-290-0540-55-002

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl