wyszukiwarka zaawansowana

CATALANO ZERO MISKA WISZĄCA WC - 1VS55N00 + DESKA WOLNOOPADAJĄCA - 5SCSTP00

          4.29646
  • Kod produktu: 1VS55N00 + 5SCSTP00
  • Producent: Catalano
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
1 113,00 zł

Wysyłka już od 35,00 zł

Opis produktu CATALANO ZERO MISKA WISZĄCA WC - 1VS55N00 + DESKA WOLNOOPADAJĄCA - 5SCSTP00

Miska wisząca WC oraz deska wolnoopadająca to elementy składowe zestawu Catalano Zero. Posiada tradycyjny biały kolor, który dobrze wygląda zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej łazience. Komplet Catalano Zero, miska wisząca WC oraz deska wolnoopadająca, został wyprodukowany z materiałów wysokiej jakości. Dołączone są do niego śruby mocujące 5KFST00. Zestaw nie zawiera powłoki ochronnej i kołnierza. Jego wymiary to 55 na 35 centymetrów. Można go kupić w świetnej cenie, zadowalającej każdego potencjalnego klienta.

Catalano Zero Miska WC wisząca 55x35 + deska wolnoopadająca

- kolor biały

- dołączone śruby mocujące 5KFST00

1VS55N00 miska.jpg

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o CATALANO ZERO MISKA WISZĄCA WC - 1VS55N00 + DESKA WOLNOOPADAJĄCA - 5SCSTP00

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl