wyszukiwarka zaawansowana

CATALANO ZERO MISKA WISZĄCA WC 50 CM - 1VSV50N00 + DESKA WOLNOOPADAJĄCA - 5SCSTP00

          3
  • Kod produktu: 1VSV50N00 + 5SCSTP00
  • Producent: Catalano
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
1 077,00 zł

Wysyłka już od 35,00 zł

Opis produktu CATALANO ZERO MISKA WISZĄCA WC 50 CM - 1VSV50N00 + DESKA WOLNOOPADAJĄCA - 5SCSTP00

Zestaw Catalano Zero składa się z miski wiszącej WC oraz deski wolnoopadającej. Posiada klasyczny biały kolor, dzięki czemu będzie pasował do każdego rodzaju łazienki. Został wykonany z solidnych materiałów. Dołączone są do niego śruby mocujące 5KFST00. Wymiary zestawu to 50 na 35 centymetrów. Zestaw Catalano Zero - miska wisząca WC wraz z deską wolnoopadającą, nie zawiera powłoki ochronnej oraz kołnierza. Dostępny jest w atrakcyjnej cenie, adekwatnej do jakości jego wykonania. Posłuży swoim właścicielom przez długi czas.

Catalano Zero Miska WC wisząca 50x35 + deska wolnoopadająca

- kolor biały

- dołączone śruby mocujące 5KFST00

1VS55N00 miska.jpg

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o CATALANO ZERO MISKA WISZĄCA WC 50 CM - 1VSV50N00 + DESKA WOLNOOPADAJĄCA - 5SCSTP00

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl