wyszukiwarka zaawansowana

CERSANIT ALPINA- SZAFKA POD UMYWALKĘ - LIBRA 60 - S516-003-DSM

          3.70667
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
301,00 zł

Wysyłka już od 69,00 zł

Opis produktu CERSANIT ALPINA- SZAFKA POD UMYWALKĘ - LIBRA 60 - S516-003-DSM

Szafka pod umywalkę Cersanit Alpina Libra to produkt stojący w kolorze białym, który charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością na uszkodzenia. Jego korpus został wykonany z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej białej o grubości 1,6 centymetra. Natomiast fronty szafki są wytworzone z płyty MDF, też laminowanej po dwóch stronach o grubości 1,9 centymetra. Fronty, a także zewnętrzna powierzchnia boków jest lakierowana emalią poliestrową na wysoki połysk. Szafka pod umywalkę Cersanit Alpina Libra została osadzona na 4 nóżkach wyprodukowanych z tworzywa sztucznego o wysokości 10,5 centymetra. Wewnątrz szafki umieszczona jest jedna półka. Występuje system do samodzielnej instalacji.

MEBLE ŁAZIENKOWE
Szafka ALPINA pod umywalkę Libra 60

Informacje:
Korpus wykonany z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej białej o grubości 16 mm. Fronty wykonane z płyty MDF dwustronnie laminowanej o grubości 19 mm. Fronty oraz zewnętrzna powierzchnia boków lakierowana emalią poliestrową na wysoki połysk. Całość spoczywa na 4 nóżkach z tworzywa sztucznego o wysokości 105 mm. Wewnątrz jedna półka. System do samodzielnego montażu.

Dane techniczne

 
Seria Cersanit Alpina
Szerokość 50-54 cm
Wysokosć 65-79 cm
Rodzaj Wisząca podymywalkowa
Szuflady Nie
Kolor Biały
Dostępność 24h
Gwarancja 2 lata
gwarancja 2 lata

Produkty powiązane

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o CERSANIT ALPINA- SZAFKA POD UMYWALKĘ - LIBRA 60 - S516-003-DSM

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl