wyszukiwarka zaawansowana

CERSANIT CARINA - WC KOMPAKT NEW CLEAN ON 010 - K31-045

         
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
366,00 zł

Wysyłka już od 69,00 zł

Opis produktu CERSANIT CARINA - WC KOMPAKT NEW CLEAN ON 010 - K31-045

Kompakt WC Cersanit Carina z innowacyjną technologią CleanOn to świetnie wykonany produkt. Ta nowoczesna technologia sprawia, że toaleta pozostaje czysta i bezpieczna na długi czas. Spłukiwana woda dokładnie obmywa całą powierzchnię muszli znajdującą się w jej wnętrzu. Brak wewnętrznego kołnierza w misce powoduje, że nie gromadzi się w niej brud oraz drobnoustroje. Doprowadzenie wody następuje z boku kompaktu. Natomiast jej odpływ jest poziomy. Kompakt WC Cersanit Carina liczy sobie 78 centymetrów wysokości i 35 szerokości, zaś jego głębokość to 66 centymetrów. Produkt waży 30,2 kilograma.

WC kompakt z innowacyjną technologią CleanOn, dzięki której toaleta pozostaje bardziej czysta i bezpieczna na dłużej. Spłukiwana woda dokładnie obmywa całą wewnętrzną powierzchnię muszli, pozostawiając ją czystą i świeżą. Brak wewnętrznego kołnierza w misce oznacza brak miejsca na brud, bakterie i zarazki.

Dane techniczne

  • Doprowadzenie wody Z boku
  • Odpływ wody Poziomy
  • Szerokość [mm] 350
  • Wysokość [mm] 780
  • Głębokość [mm] 660
  • Waga [kg] 30.2
K31-045 [2].jpg

Więcej o Cersanit


Więcej o Cersanit

Cersanit specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej klasy płytek ceramicznych i wyrobów przeznaczonych do wyposażenia łazienek. Firma tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą znaczące, europejskie marki. Zatrudnia ponad 7000 pracowników, a innowacyjne rozwiązania wdraża w 11 fabrykach znajdujących się w różnych krajach. Produkty oferowane przez markę Cersanit dostarczane są do Unii Europejskiej i Europy Wschodniej. Chętnie wybierają je także klienci z Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej czy Afryki Północnej.

Innowacyjne rozwiązania, takie jak CleanPro, CleanOn czy AquaSafe zwiększają funkcjonalność oferowanych wyrobów. Technologia CleanPro ogranicza powstawanie osadów, gromadzenie się kamienia oraz tworzenie się nieestetycznych zacieków na powierzchniach ceramiki czy parawanów nawannowych. CleanOn to ułatwienie techniczne, które pozostawia miskę WC idealnie czystą i odświeżoną. Z kolei technologia AquaSafe chroni meble przed niekorzystnym działaniem obecnej w każdej łazience wilgoci.

Dane techniczne

 
Seria Cersanit Carina
Rodzaj Miska kompaktowa
Odpływ Poziomy
Kolor Biały
Bez kołnierza Tak
Powłoka ochronna Nie
Dostępność 24h
Gwarancja 10 lat
gwarancja 10 lat

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o CERSANIT CARINA - WC KOMPAKT NEW CLEAN ON 010 - K31-045

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl