wyszukiwarka zaawansowana

CERSANIT EASY - UMYWALKA 50 - K102-012

          3.575
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
229,00 zł

Wysyłka już od 35,00 zł

Opis produktu CERSANIT EASY - UMYWALKA 50 - K102-012

Umywalka ceramiczna Cersanit Easy ma powłokę ochronną CleanPro, która ułatwia czyszczenie oraz zmniejsza ilość kamienia, a także osadów odkładających się na jej powierzchni. Posiada nowoczesny design i wyjątkową biel Cersanit White. Produkt ten może być montowany z szafkami Easy lub półpostumentem z kolekcji Carina. Zawiera otwór na baterię, którego średnica jest znormalizowana - 3,5 centymetra. Rozmieszczenie otworów montażowych występuje w odległości 28 centymetrów. W jego wyposażeniu znajduje się przelew. Umywalka ceramiczna Cersanit Easy liczy sobie 50 centymetrów szerokości, zaś jej głębokość to 43 centymetry. Waży 11,7 kilograma.

Umywalka ceramiczna z powłoką ochronną Clean Pro, ułatwiającą czyszczenie oraz zmniejszającą ilość kamienia i osadów odkładających się na powierzchni. Posiada nowoczesny design i wyjątkową biel Cersanit White. Umywalka może być montowana z szafkami Easy lub półpostumentem z kolekcji Carina. Średnica otworu na baterię znormalizowana (ø35mm). Rozmieszczenie otworów montażowych w odległości 28 cm.

Dane techniczne

  • Otwór na baterię Centralny
  • Sposób montażu Meblowa
  • Szerokość [mm] 500
  • Głębokość [mm] 430
  • Waga [kg] 11.7
K102-012 [2].jpg

Dane techniczne

 
Seria Cersanit Easy
Typ Meblowa
Dłuższy bok 50 cm
Krótszy bok 43 cm
Materiał Ceramika
Kształt Prostokątna
Kolor Biały
Otwór na baterie Tak
Powłoka ochronna Nie
Dostępność 24h
Gwarancja 10 lat
gwarancja 10 lat

Produkty powiązane

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o CERSANIT EASY - UMYWALKA 50 - K102-012

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl