wyszukiwarka zaawansowana

CERSANIT ELIO - BATERIA UMYWALKOWA - S951-046

          4.24
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
248,00 zł

Wysyłka już od 15,00 zł

Opis produktu CERSANIT ELIO - BATERIA UMYWALKOWA - S951-046

Bateria umywalkowa Cersanit Elio bardzo dobrze się prezentuje w każdej łazience dzięki zaokrąglonemu korpusowi oraz płaskiej wylewce. Ceramiczna głowica o średnicy 2,5 centymetra sprawia, że można właściwie dobrać ciśnienie i temperaturę wody. Wykończono ją chromem. W zestawie znajduje się perlator Cersanit Water Save, a także automatyczny korek metalowy. Wysokość korpusu baterii to 15 centymetrów, zaś długość wylewki to 13,1 centymetra. Wartość dla klasy przepływu wynosi poniżej 9 litrów na minutę, a dla grupy akustycznej do 20 decybeli.

Bateria mechaniczna umywalkowa, jednouchwytowa stojąca ze stałą wylewką, bez przełącznika, grupa akustyczna II, klasa przepływu Z.

Zalety baterii: 7 lat gwarancji na wszystkie elementy baterii, perlator Cersanit Water Save, niezawodna ceramiczna głowica, chromowanie Cersanit Super Shine

Perlator Cersanit Water Save ogranicza wypływ wody do maksymalnie 6l/min. Dzięki temu możesz oszczędzić nawet do 50% zużywanej w umywalce wody!

Metalowy korek klik-klak w zestawie wraz z wężykami przyłączeniowymi.

Dane techniczne

  • Wysokość korpusu [mm] 150
  • Długość wylewki [mm] 131
  • Zastosowanie Umywalkowa
  • Uchwyt Jednouchwytowa
  • Kolor Chrom 
  • Gwarancja 7
  • Klasa przepływu Z
  • Wartość dla klasy przepływu poniżej 9 l/min
  • Klasa akustyczna II
  • Wartość dla klasy akustycznej od 20 do 30 dB(A) 
S951-046(2).jpg

Więcej o Cersanit


Cersanit specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej klasy płytek ceramicznych i wyrobów przeznaczonych do wyposażenia łazienek. Firma tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą znaczące, europejskie marki. Zatrudnia ponad 7000 pracowników, a innowacyjne rozwiązania wdraża w 11 fabrykach znajdujących się w różnych krajach. Produkty oferowane przez markę Cersanit dostarczane są do Unii Europejskiej i Europy Wschodniej. Chętnie wybierają je także klienci z Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej czy Afryki Północnej.

Innowacyjne rozwiązania, takie jak CleanPro, CleanOn czy AquaSafe zwiększają funkcjonalność oferowanych wyrobów. Technologia CleanPro ogranicza powstawanie osadów, gromadzenie się kamienia oraz tworzenie się nieestetycznych zacieków na powierzchniach ceramiki czy parawanów nawannowych. CleanOn to ułatwienie techniczne, które pozostawia miskę WC idealnie czystą i odświeżoną. Z kolei technologia AquaSafe chroni meble przed niekorzystnym działaniem obecnej w każdej łazience wilgoci.

Dane techniczne

 
Seria Cersanit Elio
Typ Jednouchwytowa
Montaż Stojąca
Z termostatem Nie
Korek w zestawie Nie
Kolor Chrom błyszczący
Wysoka Nie
Z elementem podtynkowym Nie
Rodzaj wylewki Stała
Dostępność 24h
Gwarancja 7 lat
gwarancja 7 lat

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o CERSANIT ELIO - BATERIA UMYWALKOWA - S951-046

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl