wyszukiwarka zaawansowana

CERSANIT FACILE - MISKA ZAWIESZANA - K30-010

          3
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
284,00 zł

Wysyłka już od 35,00 zł

Opis produktu CERSANIT FACILE - MISKA ZAWIESZANA - K30-010

Miska zawieszana Cersanit Facile ma poziomy odpływ wody, a także ekonomiczny system spłukiwania 3/6 litra. Posiada wyjątkową biel Cersanit White. Istnieje możliwość kompletowania miski z deską duroplastową, antybakteryjną Facile lub z deską duroplastową, antybakteryjną, wolnoopadającą z tej samej serii. Pasuje do stelaża Slim&Silent, Hi-Tec, Target oraz Link. Miska zawieszana Cersanit Facile liczy sobie 36 centymetrów wysokości i 31,5 centymetra szerokości, zaś jej głębokość to 52,5 centymetra. Waży 15,6 kilograma. Posiada miskę kołnierzową. Nie jest pokryta powłoką ochronną.

Możliwość kompletowania z deską duroplastową, antybakteryjną FACILE lub deską duroplastową, antybakteryjną, wolno opadającą FACILE. Pasuje do stelaża SLIM%SILENT, HI-TEC, TARGET lub LINK.

Dane techniczne

  • Szerokość [mm] 315
  • Głębokość [mm] 525
  • Waga [kg] 15,6
K30-010 [2].jpg

Dane techniczne

 
Seria Cersanit Facile
Długość 52 cm
Szerokość 32 cm
Wysokosć 36 cm
Kolor Biały
Bez kołnierza Nie
Powłoka ochronna Nie
W zestawie Miska wc bez deski
Dostępność 24h
Gwarancja 10 lat
gwarancja 10 lat

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o CERSANIT FACILE - MISKA ZAWIESZANA - K30-010

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl