wyszukiwarka zaawansowana

CERSANIT - STELAŻ PODTYNKOWY DO PISUARÓW - K97-064

         
Dostępność:
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
395,00 zł

Wysyłka już od 35,00 zł

Opis produktu CERSANIT - STELAŻ PODTYNKOWY DO PISUARÓW - K97-064

Stelaż podtynkowy do pisuarów Cersanit można kompletować ze wszystkimi pisuarami tej marki. Produkt został wyprodukowany z takiego materiału jak stal. Przeznaczony jest do montażu ściennego. Można również zainstalować mechanizm spłukiwania manualnego lub automatycznego, czyli z fotokomórką. Regulacja wysokości stelaża wynosi od 118,5 centymetra do 139,9 centymetra. Na stelaż podtynkowy do pisuarów Cersanit udzielamy 10 lat gwarancji. Dostępny jest w rozsądnej cenie, bardzo konkurencyjnej na rynku.

Stelaż podtynkowy do pisuarów do kompletowania ze wszystkimi pisuarami marki CERSANIT.
Regulacja wysokości stelaża od 1185mm do 1399mm.
10 lat gwarancji na stelaż.
Materiał: stal.
Montaż: ścienny. Możliwość montażu mechanizmu spłukiwania manualnego lub do spłukiwania automatycznego (z fotokomórką). 

Dane techniczne

  • Wysokość regulowana 1200-1370
  • Szerokość [mm] 450
  • Waga [kg] 10.5

 

K97-064_1.jpg

Więcej o Cersanit


Więcej o Cersanit

Cersanit specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej klasy płytek ceramicznych i wyrobów przeznaczonych do wyposażenia łazienek. Firma tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą znaczące, europejskie marki. Zatrudnia ponad 7000 pracowników, a innowacyjne rozwiązania wdraża w 11 fabrykach znajdujących się w różnych krajach. Produkty oferowane przez markę Cersanit dostarczane są do Unii Europejskiej i Europy Wschodniej. Chętnie wybierają je także klienci z Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej czy Afryki Północnej.

Innowacyjne rozwiązania, takie jak CleanPro, CleanOn czy AquaSafe zwiększają funkcjonalność oferowanych wyrobów. Technologia CleanPro ogranicza powstawanie osadów, gromadzenie się kamienia oraz tworzenie się nieestetycznych zacieków na powierzchniach ceramiki czy parawanów nawannowych. CleanOn to ułatwienie techniczne, które pozostawia miskę WC idealnie czystą i odświeżoną. Z kolei technologia AquaSafe chroni meble przed niekorzystnym działaniem obecnej w każdej łazience wilgoci.

Dane techniczne

 
Seria Cersanit Aqua
Wysokosć 137 cm
Dostępność 24h
Gwarancja 10 lat
gwarancja 10 lat

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o CERSANIT - STELAŻ PODTYNKOWY DO PISUARÓW - K97-064

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl