wyszukiwarka zaawansowana

DURAVIT D-CODE - MISKA TOALETOWA STOJĄCA 355 X 650 - 21180900002

         
 • Kod produktu: 21180900002
 • EAN: 4021534458002
 • Producent: Duravit
 • Gwarancja: 5 lat
Dostępność:
Wysyłka w: 14 dni
ilość szt.
610,12 zł

Opis produktu DURAVIT D-CODE - MISKA TOALETOWA STOJĄCA 355 X 650 - 21180900002

DURAVIT D-CODE - MISKA TOALETOWA STOJĄCA 355 X 650 - 21180900002Urządzając łazienkę, nie należy zapominać o odpowiednio dobranych sanitariatach - wiele stylowych, a zarazem funkcjonalnych modeli znajdziesz na 123lazienka.pl! W ofercie posiadamy między innymi stojące miski toaletowe z kolekcji Duravit D-Code wyróżniające się klasycznym designem i starannym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Prezentowany model przeznaczony jest do odpływu poziomego lub pionowego i sprzedawany jest wraz z przedłużeniem Vario. W zestawie znajdziesz również kompletne mocowanie niezbędne do jego prawidłowego montażu.

Dane techniczne

 • Miska toaletowa stojąca
 • Lejowa (bez spłuczki)
 • Odpływ do zestawu łączącego Vario 
 • Do odpływu poziomego lub pionowego 
 • Długość regulowana od 70 -185 
 • Wraz z przedłużeniem vario 
 • Do odpływu pionowego od 155-235 mm
 • Mocowanie w komplecie
 • EWL klasa 2
 • 6,0 l
 • Wymiar: 355 x 650 mm
m.21180900002.gif

Więcej o Duravit


Więcej o Duravit

Przyszłość Twojej łazienki

Tradycja marki Duravit liczy ponad dwieście lat i sięga 1817 roku. Właśnie wtedy Georg Friedrich Horn założył w Hornbergu fabrykę wyrobów garncarskich, która początkowo była skupiona wyłącznie na produkcji naczyń glinianych. Ponad sto lat później – w 1956 roku – firma rozwinęła się, a jej asortyment znacznie poszerzono. Objął on także porcelanę i luksusową ceramikę sanitarną. Koncern szybko zyskał popularność, a grono stałych klientów z całego świata wciąż się poszerza. Wyroby Duravit można oglądać w salonach na Manhattanie, w Paryżu czy w Szanghaju.

Naukowcy, eksperci i projektanci współpracujący z tą niemiecką marką opracowują specjalne rozwiązania technologiczne, przyjazne środowisku naturalnemu. Aby wyrazić odpowiedzialność za otaczającą przyrodę i przyczynić się do zabezpieczania zasobów naturalnych, wykorzystują technologię uzdatniania wody oraz odzyskiwania ciepła. Koncern jest partnerem i sponsorem największego w Niemczech parku naturalnego, utworzonego po to, aby chronić dziką naturę - m.in. lasy, łąki i torfowiska.

Dane techniczne i gwarancja

 
Długość 65 cm
Szerokość 35 cm
Wysokosć 38 cm
Kolor Biały
Bez kołnierza Nie
Powłoka ochronna Nie
W zestawie Miska wc bez deski
Dostępność 8-14 dni
Gwarancja 5 lat
gwarancja 5 lat

Gwarancja 5 lat

Przy zamawianiu wyposażenia do domu niezawodność poszczególnych sprzętów to absolutna podstawa. Dlatego na dostępne u nas artykuły oferujemy aż pięcioletnią gwarancję. W razie usterki lub awarii – wszystkim się zajmiemy. A Ty możesz spać spokojnie!

Zakupy na raty

Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU! Zakupy z ratami to normalny sposób płatności, który pozwala przeznaczyć zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU możesz skorzystać jeżeli zakupy wraz z wysyłką mieszczą się w przedziale od 300 do 20 000 zł. Nie ma dla nas znaczenia co kupujesz, możesz kupić zarówno jeden jak i kilka przedmiotów. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.

A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupujący, w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie skutkuje odstąpieniem od umowy pożyczki. Sprzedawca musi więc zwrócić pieniądze, otrzymane na poczet rat, na konto kupującego. Klient z kolei ma obowiązek przelać tę kwotę na konto pożyczkodawcy, informując go jednocześnie o rezygnacji z pożyczki.

A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę.

Inni z tym produktem kupili również

Opinie o produkcie

Opinie o DURAVIT D-CODE - MISKA TOALETOWA STOJĄCA 355 X 650 - 21180900002

Dodaj opinię
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl